//1. līga: Bez zaudējumiem tikai latgalieši

1. līga: Bez zaudējumiem tikai latgalieši

Latvijas čempionāta pirmajā līgā pēc pirmajām trim kārtām zaudējušas nav tikai divas Latgales komandas no Rēzeknes un Daugavpils.

Kārtas centrālajā spēlē “Daugavpils/Progress” savā laukumā ar 6:0 sagrāva sezonu labi sākušo “Audu”. Pirmajā puslaikā mājiniekiem 2:0 pārsvaru nodrošināja Urbāna un Koadiu goli, bet vēl 4 vārtus progresīvie daugavpilieši guva mača pēdējā pusstundā. Šajā laikā divreiz precīzs bija Askerovs, bet pa vieniem vārtiem iesita Akifjevs un Morozs.

“Rēzeknes FA/BJSS” ar 4:0 pārliecinoši pieveica “Staiceles bebrus”. Arī šajā mačā mājinieki pirmajā puslaikā guva 2 vārtus (Borisovs, Silagailis), bet 2 golus cīņas izskaņā iesita uzmainītais Raščevskis.

“RTU/Skonto Academy” Rīgā neprata uzlauzt “Preiļu BJSS” aizsardzību un zaudēja ar 1:2. Skontieši 5. minūtē atklāja rezultātu, bet viesi bija precīzi 9. un 11. minūtē.

“Smiltene/BJSS” mājās ar 5:3 pārspēja “Grobiņas SC” vienību. Viesi pirmajā puslaikā divreiz ieguva minimālu pārsvaru, taču smiltenieši jau līdz pārtraukumam divreiz atspēlējās, otrā puslaika sākumā 4 minūšu laikā iesita 2 vārtus, bet 67. minūtē realizēja savu otro un spēles trešo 11 metru soda sitienu, panākot 5:2 savā labā. Viesi vēl atbildēja ar vārtiem mača kompensācijas laika 3. minūtē.