/6.kārtas izlasē 5 klubu pārstāvji. Vērtīgākais- Tamirlans
Foto: fsmetta.lv

6.kārtas izlasē 5 klubu pārstāvji. Vērtīgākais- Tamirlans

Par futbola virslīgas sestās kārtas vērtīgāko spēlētāju InStat versijā ir kļuvis “Mettas” uzbrūkošais pussargs Tamirlans Džamalutdinovs, bet simboliskajā izlasē ir iekļuvuši piecu klubu pārstāvji.

Džmalutdinovs mačā pret “Spartaku” izcēlās ar 1 gūtiem vārtiem un 1 neralizētu 11 metru soda sitienu, kopumā 6 raidījumiem pretinieku vārtu virzienā un 32 piespēlēm ar to precizitāti 94%.

Džamalutdinovs stabili turas visas līgas vērtīgāko spēlētāju saraksta augšgalā – kārtas simboliskajā izlasē viņš ir iekļuvis jau trešo reizi un šajā rādītājā atpaliek tikai no RFS līdera Šimkoviča.

Otro reizi kārtas izlasē ir iekļuvis valmieriešu vārtsargs Lazarevs, kurš pirmajā aplī pretendē uz šīs kārtas labākā savas pozīcijas spēlētāja titulu.

Līgas vadošo spēlētāju grupā, protams, dominē “RFS” futbolisti, kuri aizņem 5 no 11 pozīcijām. Labi individuālie panākumi ir ventspilniekiem, bet sezonu pavāji sākusī “Liepāja” ir pārstāvēta tikai ar Toberu, kurš demonstrē aizvien pārliecinošāku sniegumu centra aizsardzībā.

SIMBOLISKAJĀ IZLASĒS IEKĻAUTIE SPĒLĒTĀJI
(iekļauti vismaz 2 reizes)

SPĒLĒTĀJSPOZĪCIJAKLUBSREIZESKĀRTAS ZVAIGZNE
ŠimkovičsUzbrūkošais pussargsRFS4
DžamalutdinovsUzbrūkošais pussargsMetta/LU31
FortišsUzbrūkošais pussargsVentspils/Liepāja21
KoļesovsAizsargsVentspils2
AijegunsUzbrucējsVentspils2
SolovjovsAizsargsRFS2
BlagojevičsPussargsRFS2
PrengaAizsargsRiga2
KļuškinsUzbrūkošais pussargsRFS2
LazarevsVārtsargsValmiera2
TobersAizsargsLiepāja2