/7.kārtas 1. zvaigzne – Vukmaničs
Foto: FK Spartaks

7.kārtas 1. zvaigzne – Vukmaničs

Futbola virslīgas 7. kārta paliks atmiņā ar “Daugavpils” uzvaru izbraukuma spēlē pret “Liepāju”. Latgales kluba 2 vārtu guvējam Vugaram Askerovam InStat gan ir aprēķinātsrelatīvi zems indekss, tāpēc kārtas izlasē viņš neiekļuva, tomēr godam nopelnīja pirmā rezervista nosacīto statusu.

Tikmēr par kārtas pirmo zvaigzni kļuva “Spartaka” uzbrūkošās līnijas spilgtais pārstāvis Tins Vukmaničs, kurš jau iepriekš virslīgā ir izcēlies ar individuāli spilgtu sniegumu.

20 gadus vecais horvāts guva “Spartaka” abus vārtus mačā pret valmieriešiem un bija nepiekāpīgs oponents divcīņās ar Vidzemes kluba futbolistiem, kuriem vēsturiski pašiem ir cīnītāju reputāciju. Jūrmalnieks bijapārāks 60 procentos no 20 divcīņām.

Kārtu simboliskajā izlasē iekļuvušo futbolistu topā turpina dominēt “RFS” līderis Tomašs Šimkovičs, bet Austrijas futbolista tuvāko sekotāju pulkam ir pievienojies viņa komandas biedrs Slavko Blagojevičs.

Par spīti zaudējumam, otro reizi kārtas izlasē ir iekļuvis liepājnieks Dodo, bet daugavpilietis Balodis abas reizes kārtas Top-11 ir kvalificējies pēc spēlēm, kurās centra aizsargs guva vārtus.

POZĪCIJAKLUBSREIZESKĀRTAS ZVAIGZNE
ŠimkovičsUzbrūkošais pussargsRFS5
DžamalutdinovsUzbrūkošais pussargsMetta31
BlagojevičsPussargsRFS3
FortišsUzbrūkošais pussargsVentspils21
DodoUzbrūkošais pussargsLiepāja21
KoļesovsAizsargsVentspils2
AijegunsUzbrucējsVentspils2
SolovjovsAizsargsRFS2
PrengaAizsargsRiga2
KļuškinsUzbrūkošais pussargsRFS2
LazarevsVārtsargsValmiera2
TobersAizsargsLiepāja2
BalodisAizsargsDaugavpils2