/9. kārta: līderi izrauj uzvaru derbijā

9. kārta: līderi izrauj uzvaru derbijā

Virslīgas 2018. gada sezonas 9. kārtas centrālajā spēlē “RFS” kompensācijas laikā izrāva 2:1 uzvaru spēlē pret “Riga FC” vienību.

“Riga” jau 3. minūtē atklāja rezultātu, kad precīzs bija Lemajičs, bet otrajā puslaikā dominēja “RFS”, kam 66. minūtē neizšķirtu no vārtu priekšas panāca Dubra, bet mājinieku dominēšanu otrajā stāvā kompensācijas laikā apliecināja Uldriķis, kurš mača kompensācijas laika 2. minūtē izrāva savai komandai uzvaru.

Citās šīs kārtas spēlēs “Spartaks” ar 3:1 viesos pieveica “Mettu/LU”. Šajā mačā savus 7. vārtus sezonā guva A. Višņakovs.

Liepājnieki izbraukumā tikai ar 2:0 pieveica “Valmieru Glass/ViA”, bet “Ventspils” savā laukumā cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 ar “Jelgavu”.