/Aļņu iespēja kļūt par plēsoņām
Foto: FK "Jelgava"

Aļņu iespēja kļūt par plēsoņām

Futbola virslīgas 11. kārtu 8. maijā noslēgs “Ventspils” un “Jelgavas” duelis rītdienas pilsētā.

Lai arī bukmeikeri par spēles samērā izteiktu favorīti uzskata mājinieci “Ventspili”, ne viss ir tik vienkārši.
Pirmkārt, iepriekšējais mačs identificēja dzeltenzilo ne tik drošo aizsardzību un maz pieredzējušo vārtsarga līniju. Tās neplīst ļoti bieži, tomēr iepriekšējā reize tas bija sāpīgi – 3:4 pret “Spartaku”.

Komandas galvenais treneris Dejans Vukičevičs gan sacīja, ka lēmumu par atkāpšanos viņš bija pieņēmis jau pirms šīs spēles. Iespējams, tas ir vēl viens indikators, kas apliecina, ka Ventspils klubā viss ne tuvu nav kārtībā, un ar to ir domāti ne tikai rezultāti un sniegums, bet arī daudz pieminētā kadru migrācija.

Spēlē pret “Jelgavu” mājiniekiem būs jāiztiek arī bez iepriekšējā kārtā diskvalificētā centra pussarga Alfas.
Zemgales aļņi sezonu sāka neveikli, bet pēdējās trīs spēlēs jau sāk izrādīt dzīvības pazīmes un nav zaudējuši. Iespējams, ka tieši mačs Ventspilī jelgavniekiem var kļūt par pavērsiena punktu sezonā un pārvērst viņus no zālēdājiem par plēsējiem. Kāpēc ne, ja tas ir padevies pat Daugavpils un Valmieras klubiem, kurus pirms sezonas norakstīja teju visi?

“Jelagavas” sniegumam joprojām mazliet pietrūkst spožuma, taču ir pienācis laiks, kad vidējā līnijā aizvien vairāk uzslavu izpelnās Lazdiņš, bet vārtu garšu ir izjutis A. Emsis. 21 gadu vecais uzbrucējs kopā ar Edgaru Gauraču pagaidām oficiāli ir rezultatīvākie Latvijas futbolisti virslīgā. Tiesa, de facto līgas labākais bombardieris Askerovs drīzāk ir pašmāju, nevis Azerbaidžānas futbolists.

Kad? 8. maijā 18:00
Kur? OC “Ventspils” stadions