/Askerovs: “Zinājām, kā spēlēt pret “Liepāju””
Foto: Mārtiņš Sīlis

Askerovs: “Zinājām, kā spēlēt pret “Liepāju””

Septītajā kārtā “Daugavpils” uzvaru izbraukumā ar 3:2 (0:1) spēlē pret “Liepāju” sekmēja Liepājas futbola audzēkņa Vugara Askerova 2 gūtie vārti. Ekspresintervijā pēc mača beigām uzbrucējs atklāja, ka viņa komanda zināja, kas ir jāizdara, lai pārspētu mājiniekus.

– Apsveicam ar uzvaru!
– Paldies!

– Vai Liepājā gūtie vārti tev ir emocionāli svarīgi?
– Jā, protams. Tomēr nedomājiet, ka es atbraucu uz Liepāju, lai… Es atbraucu uz dzimtajām mājām, es šeit uzaugu, es šeit dzīvoju. Ir patīkami iesist vārtus Liepājas komandai, bet galvenais, ka paņēmām trīs punktus. Paldies komandai, kas palīdzēja iesist divus golus. Spēle, protams, bija smaga. Šodien daudz laika pavadījām ceļā. Paldies treneriem, kuri taktiski atminēja Liepājas spēli. [Pārtraukumā] sēdējām ģērbtuvē, tad izgājām laukumā un teicām, ka mēs šo spēli uzvarēsim otrajā puslaikā. Nezinu, kā pietrūkst “Liepājai”. Varbūt pietrūkst emocionālā fona, varbūt līdera. Novēlu “Liepājai” veiksim. Lai izdodas izpildīt uzdevumu un iekļūst Eirokausos. Pat novēlu, lai kļūst par čempioni. No sirds novēlu.

– Kas jums ļāva izlīdzināt cīņu otrajā puslaikā?
– Mēs zinājām, kā spēlēt pret “Liepāju”. Paklausījām trenerus, izgājām laukumā un uzvarējām spēli.

– Kā kopumā vērtē “Daugavpils” sniegumu sezonas ievadā?
– Mēs labi spēlējam. Ļoti labi spēlējam. Pierādījām to pret “Rigu” un “RFS”. Mums neveicās, veiksme bija novērsusies, taču šodien tā pie mums atnāca. Jābūt pacietīgiem, jāgaida, un viss būs labi, viss izdosies. Mēs ejam pa pareizo ceļu. Dod Dievs, lai turpinātu iet pa pareizo ceļu, un viss būs labi.

Avots: “Kurzemes Vārds”

Tēmturi: