/Atdzisusī Ventspils pret iedvesmoto Valmieru
Foto: Jānis Līgats

Atdzisusī Ventspils pret iedvesmoto Valmieru

Virslīgas 13. kārtā kopvērtējuma viena no aukstākajām komandām “Ventspils” uzņems “Valmieru Glass/ViA”, kas uzvaras gadījumā pietuvosies vadošajam līderu duetam.

“Ventspils” ir uzvarējusi tikai vienā no pēdējām piecām spēlēm, bet pēdējos četros mačos kurzemnieki ir tikuši pie nieka 2 punktiem.
Dzeltenzilo krīze izskatās dziļa, un šobrīd Ventspilī notiekošais liek uzdot daudz jautājumu par leģendārā kluba nākotni.

Iepriekšējā kārtā “Ventspils” kompensācijas laikā ielaida vārtus spēlē pret “Mettu” un piekāpās ar 1:2. Turklāt šajā mačā sezonas ceturto brīdinājumu nopelnīja viens no komandas uzbrukuma līderiem Kaspars Svārups. Viņam cīņa pret valmieriešiem būs jāizlaiž.

Disciplinārlietu pēdējā sēdē “Ventspils” izpelnījās lielu uzmanību, un citu starpā diskvalifikācijas nopelnīja arī kluba sporta direktors Andrejs Butriks un administrators Nikolajs Djakins.

Tiktāl par zaudējumiem, toties oficiāli par komandas galveno treneri ir apstiprināts Igors Kļosovs, kurš iepriekš bija galvenā trenera pienākumu izpildītājs.

Valmieras komanda turpina izdzīvot savu sapni. Iepriekšējā kārtā vidzemnieki otro reizi sezonā ar 1:0 pārspēja čempioni “Rigu” un vēl nopietnāk pieteicās cīņai par medaļām.

Gan pozicionālajā, gan uzbrukumu saasinājumu ziņā šajā spēlē dominēja lauvas tomēr Valmieras stikls atkal izrādījās ložu necaurlaidīgs. Savukārt uzbrukumā vēlreiz uzspīdēja Nakamura, kurš ir viens no šīs sezonas vērtīgākajiem leģionāriem virslīgā.

Abu komandu šīs sezonas pirmajā spēlē valmierieši savā laukumā atklāja rezultātu, bet cīņa noslēdzās neizšķirti 1:1. Šodienas duelī nomināla favorīte ir “Ventspils”, taču vidzemnieki spēlē ar lielu iedvesmu, un tas dod pamatu prognozēt, ka viņi prom no Kurzemes nedosies vismaz bez viena punkta.

Kad? 18. maijā, 18.10
Kur? OC “Ventspils” stadions