/Atzinība Pertijam un Karašauskam

Atzinība Pertijam un Karašauskam

Latvijas futbola virslīga ir nosaukusi aprīļa labāko spēlētāju, par ko žurnālistu, līdzjutēju un futbola organizāciju balsojumā ir kļuvis “Liepājas/Mogo” uzbrucējs Artūrs Karašausks. Savukārt par mēneša labāko speciālistu LFF Treneru padome ir atzinusi liepājnieku galveno treneri Tamazu Pertiju.

Karašausks aprīlī visās liepājnieku četrās spēlēs laukumā pavadīja pa 90 minūtēm un guva 4 vārtus.Uzbrucējs noformēja hat-trick mačā pret “Valmieru Glass/ViA”, bet 1 vārtus iesita “Mettai/LU”. Vēl Karašauska rēķinā bija arī 1 rezultatīva piespēle mačā pret “Jelgavu”.

Balsojumā par mēneša labāko spēlētāju A. Karašausks savāca 39 punktus, 2. vietā ierindojās Akinjemi (“Ventspils”) ar 27 punktiem, trešais bija R. Savaļnieks (“RFS”) ar 25 punktiem, ceturtais – A. Višņakovs (“Spartaks”)ar 18 punktiem, bet nominēto piecnieku noslēdz Fortešs (“Ventspils”) ar 17 punktiem.

Tamazs Pertija aprīļa četrās spēlēs aizveda savu komandu līdz 3 uzvarām, bet spēle pret “Ventspili” noslēdzās neizšķirti. Kopumā šīs sezonas 6 mačos “Liepājas/Mogo” rēķinā ir 4 uzvaras un 2 neizšķirti, kas tai ar 14 punktiem ļauj ieņemt 1. vietu virslīgas tabulā. Tikpat punktu ir arī “Ventspilij”, bet 3. vietu ar 13 punktiem ieņem “RFS”.

Piektdien, 11. maijā pulksten 20.30 pirmā apļa pēdējās kārtas intriģējošākajā duelī liepājnieki savā laukumā tiksies ar “RFS” .