/Barī 41 minūte, lai kļūtu par zvaigzni
FOTO" FK Spartaks

Barī 41 minūte, lai kļūtu par zvaigzni

Par futbola virslīgas 14. kārtas vērtīgāko spēlētāju kļuva Jūrmalas “Spartaka” pussargs Ali Barī, kurš laukumā pavadītās 41 minūtes laikā noplenīja InStat indeksu 301.

“Spartaka” 19 gadus vecais senegāliešu centra pussargs izbraukuma spēlē pret “Jelgavu” iesaistījās otrā puslaika sākumā, kad rezultāts bija 1:0 jūrmalnieku labā.

Sev atvēlēto laiku afrikānis aizvadīja produktīvi. Viņš atzīmējās ar 1 rezultatīvu piespēli, precīzas bija visas 17 viņa piespēles partneriem, un Ali arī uzvarēja visās 7 divcīņās. Šajā kārtā viņš kļuva par vienīgo futbolistu, kurš pārsniedza InStat indeksa 300 punktu robežu un pirmoreiz iekļuva kārtas simboliskajā izlasē.