/“Daugavpils” pret čempioni ar vājuma pazīmēm

“Daugavpils” pret čempioni ar vājuma pazīmēm

Virslīgas 4. kārtas otro dienu ievadīs “Daugavpils” un “Rigas” duelis Latvijas otrajā lielākajā pilsētā.

Līdz šīs sezonas trešajai kārtai “Riga” virslīgā nebija zaudējusi 21 spēlē pēc kārtas, bet 31. martā kapitulēja valmieriešiem. Šodienas mačā pret “Daugavpili” valsts čempioni ir izteikti favorīti, tomēr lauvu sniegums vismaz pagaidām ne tuvu nav tik iespaidīgs, lai viesi varētu rēķināties ar viegliem 3 punktiem.

Sezonas startā čempionvienībai ir ļoti pateicīgs kalendārs, lai paņemtu it kā vieglus punktus, taču pagaidām tas ir izdevies tikai daļēji. “Riga” sezonu sāka ar divām pieticīgām uzvarām (1:0, 2:1) spēlēs pret komandām, kuras ne tuvu netiek pieskaitītas medaļu pretendentēm – “Jelgavu” un “Mettu”. Turklāt ne tikai rezultāti šķita nepārliecinoši. Pablāvs bija arī rīdzinieku sniegums.

Komandas sastāvs, protams, izskatās ļoti jaudīgs, tomēr pagaidām nav izdevies ne saskatīt tā saspēlētību, ne arī izteiktu komandas līderus, lai gan daži futbolisti šādas pazīmes izrāda.

Diez vai “Rigai” par labu nāca kārtējais haoss uz komandas tiltiņa. Zinot Oļega Kubareva kvalitātes, visticamāk, ka baltkrievu speciālists agrāk vai vēlāk uzbūvēs arī kvalitatīvu spēli, taču jautājums ir – kad tas notiks?

“Daugavpils” sezonu sāka uz pozitīvas nots un savā laukumā ar 1:0 pārspēja “Mettu”, taču nākamajā mačā ar 0:2 piekāpās it kā saviem tiešajiem konkurentiem valmieriešiem. Objektīvi vērtējot, Latgales vienība ir viena no divām galvenajām pretendentēm uz palikšanu pēdējā pozīcijā, taču vēsturiski Daugavpilī reti kurai vieskomandai ir bijusi viegla dzīve. It sevišķi, ja viesi izrāda vājuma pazīmes.

“Daugavpils” – “Riga”
06.04, 16:00
Stadions “Celtnieks”

Foto: rigafc.lv