/Dzeltenzilie cērt saknē

Dzeltenzilie cērt saknē

FK “Ventspils” 29. aprīlī savā laukumā ar 1:0 pārspēja komandu “Riga” un kļuva par Latvijas virslīgas kopvērtējuma līderi.

Uzvaru mājiniekiem nodrošināja Nauris Bulvītis, kurš bija precīzs jau mača 2. minūtē.

Aktīvām nākamajām 15 minūtēm sekoja ne tik izteiksmīga cīņa. Pirmā puslaika beigu daļā rīdziniekiem vēl bija dažas samērā labas iespējas izlīdzināt rezultātu, bet otrajā puslaikā “Ventspils” prasmīgi aizvēra visas zonas un korudorus savā laukuma pusē.

Rīdzinieki daudz kļūdījās piespēlēs, nesekmīgi centrēja soda laukumā, kā arī bieži vien spēlēja pārlieku individuāli.

Laukuma saimniekiem spēle no aizsardzības pavēra iespējas doties bīstamos ātrajos pretuzbrukumos, kuros veidojās iespējas nostiprināt pārsvaru, taču virslīgas līdera statusam pietika arī ar vienu golu.

Vārti: Bulvītis 2′