/Dzeltenzilie vēlreiz neuzvar mājās

Dzeltenzilie vēlreiz neuzvar mājās

Latvijas virslīgas 6. kārtā “Ventspils” un “RFS” kārtas centrālā un aizraujošā spēle beidzās neizšķirti 1:1 (0:0).

Spēles apskats:

Pirmajā puslaikā “RFS” neizdevās viss iecerētais, tomēr izdevās vairāk nekā “Ventspilij”. Lai arī abām komandām kļūdu netrūka, viesiem padevās interesantas caururbjošās zemās piespēles.

“RFS” pirmā puslaika vidū radīja divus ļoti labus momentus, lai atklātu spēles rezultātu, bet īpaši ir izceļama rīdzinieka Marusiča sitiens garām gandrīz tukšiem vārtiem.

Izcilus vārtu gūšanas momentus ap 30.minūti izveidoja abas komandas.  “Ventspils” trieca bumbu pāri mērķim, bet “RFS” sitiens tika bloķēts.

Pirmā puslaika beigu daļā komandas demonstrēja labu tempu un veidoja momentus.

Vārtu gūšanu sāncenši atlika uz otrā puslaika pirmo pusi. Vispirms “RFS” teju vai iestūma bumbu vārtos. Pēc Marusiča sitiena ventspilniekus glāba vārtsargs Meļņičenko, tad bumba trāpīja pa vārtu stabu, epizode turpinājās ar partera cīņu, bet uzbrukumam pieslēdzas Vačebiradze, kurš sekmēja to, ka bumbu savos vārtos ievirzīja Rugins.

“Ventspils” atbildēja 64. minūtē, kad Tosins ar galvu pēc centrējuma no kreisās malas panāca 1:1.

Lai arī “RFS” ar maiņām pastiprināja savu spēli, lieliski pamatlaika izskaņā un kompensācijas laikā spēlēja “Ventspils”, kas ļoti bīstami uzbruka pa labo flangu. Labākā iespēja izraut uzvaru mājiniekiem bija Rečickim, kura sitiens lidoja garām vārtiem. “RFS” atbildēja ar Marusiča sitienu, pēc kura savu komandu glāba Meļņičenko.

“Ventspilij” šis bija otrais neizšķirts 1:1 savā laukumā. Vēl ar šādu rezultātu beidzās dzeltenzilo spēle pret “Liepāju/Mogo”.
“RFS” neuzvarēja otro spēli pēc kārtas. Iepriekšējā kārtā skolnieki ar 0:2 piekāpās “Spartakam”.

Vārti: Tosins 64` – Rugins (s.v.) 51`