/Futbola virslīgas klubu pārbaudes spēles 2019

Futbola virslīgas klubu pārbaudes spēles 2019

Latvijas futbola virslīgas klubu pārbaudes spēļu saraksts pirms 2019. gada sezonas.

Kā jau čempionei piestāv, pirmā kontroles maču aizvadīja pagājušā gada valsts spēcīgākais klubs “Riga FC”, kas ar 6:0 sakāva savus dublierus.

 

RIGA

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
17. janvārisRīgaRiga 26:0Bilinskis 3, Fjodorovs, Lemajičs, Pētersons
26. janvārisAAE“Krylya Sovetov” (RUS)0:1
29. janvārisAAEGuangzhou Evergrande (CHN)1:1
8. februārisKipraChertanovo (RUS)3:1Laizāns, Fjodorovs, Ivanovs
11. februārisKipraShinnik (RUS)0:1
14. februārisKipraTyumen (RUS)0:2
17. februārisKipraPyunik Erevan (ARM)4:1Karašausks – 2, Višņakovs, Paničs
21. februārisKipraFakel (RUS)2:2 (P)Bilinskis, Paničs
1. martsRīgaPaide (EST)2:0
A. Višņakovs, Bilinskis

VENTSPILS

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
21. janvārisSpānijaCSKA (M/RUS)0:5
24. janvārisSpānijaNordsjaelland (DAN)1:1Aijeguns
29. janvārisSpānijaBrommapojkarna (SWE)0:3
2. februārisSpānijaLASK (AUT)1:4Žo Santoss
22. februārisSpānijaSarpsborg 08 (NOR)2:3S.v., Mordatenko
25. februārisSpānijaRanheim Fotball (NOR)3:1Santušs – 2, Aijeguns
28. februārisSpānijaJerv (NOR)0:1
1. martsSpānijaMolde (NOR)2:1Aijeguns – 2

RFS

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
18. janvārisLietuvaSūduva (LTU)3:1Savaļnieks, Marusičs, Indrāns
27. janvārisLietuvaŽalgiris V (LTU)2:3Bulvītis, Indrāns
30. janvārisKipraTeplice (SVK)3:1Malecs, ?, ?
2.februārisKipraTyumen (RUS)2:2Malecs, Savaļnieks
5. februārisKipraČukarički (SRB)0:2
7. FebruārisKipraErmis FC (CYP)0:2
16. februārisLietuvaWigry (POL)3:1Šimkovičs, Zjuzins, Malecs
23. februārisŽalgiris K, LTU)2:1Kouadio, Jagodinskis
3. martsRīgaBanga

LIEPĀJA

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
20. janvārisTurcijaDinamo B (ROM)2:3Ziemelis, J. Ikaunieks
25. janvārisTurcijaZorya (UKR)0:1
2. februārisLietuvaTrakai (LTU)4:1Spataru – 2, Ulimbaševs, Vatsadze
7. februārisLiepājaŽalgiris (K)0:1
15. februārisTurcijaDinamo T (GEO)1:4J. Ikaunieks (P)
18. februārisTurcijaWIT Georgia (GEO)2:2Jemeļins, Spataru
19. februārisTurcijaKrylya Sovetov (RUS)1:1Dodo
22. februārisTurcijaIrtysh (KAZ)1:1Ulimbaševs
23. februārisTurcijaViktoria Otrokovice (CZE)
25. februārisTurcijaPetrocub (MDA)0:0
3. martsLiepājaMinija (LTU)4:0

SPARTAKS

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
22. janvārisRīgaDaugavpils (LVA)2:1Vardaņjans, Kobzars
3. februārisTurcijaOkzhetpes (KAZ)1:0
7. februārisTurcijaChayka (RUS)1:4Smits
12. februārisTurcijaKrylia Sovetov (RUS)2:5I. Šlampe, ?
13. februārisTurcijaShakhtyor (BLR)3:2Gauračs, Rečickis, ?
20. februārisTurcijaOrenburg (RUS)2:6
23. februārisTurcijaDinamo M (RUS)2:1
24. februārisTurcijaOkzhetpes (KAZ)1:2
28. februārisTurcijaShakhter (KAZ)1:2

JELGAVA

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
25. janvārisIgaunijaTrans (EST)1:1Parbaudāmais
1. februārisLietuva (M)Palanga (LTU)2:1Ņ. Ivanovs, Hvoiņickis
8. februārisRīgaFK Panevezys (LTU)1:1A. Emsis
16. februārisJelgavaAlberts (LVA)8:1
16. februārisJelgavaTammeka (EST)4:0
23. februārisJelgavaDaugavpils (LVA)0:1
23. februārisJelgavaTrakai (LTU)1:1
2. martsJelgavaTukums 20001:0Purperharts

METTA

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
21. janvārisLietuvaSūduva (LTU)1:3Korotkovs
26. janvārisLietuvaTrakai (LTU)1:2
2. februārisLietuvaŽalgiris V (LTU)3:1Liepa
2. februārisRīgaPaide Linnameeskond (EST)0:3
10. februārisIgaunijaNomme Kalju (EST)0:0
16. februārisRīgaKuressaare (EST)7:2Kovaļonoks – 3, Drāznieks, Džamalutdinovs, Lagūns, Šibass
2. martsElva (EST)4:0Varslavāns – 2, Šibass, Kovaļonoks

VALMIERA

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
27. janvārisRīgaPanevezys3:4Krautmanis, Apiņš, Kramēns
16. februārisLietuvaŽalgiris (K)0:0
17. februārisLietuvaPanevezys4:2
23. februārisTammeka3:2Punculs, Ērglis, Lūsiņš

DAUGAVPILS

DATUMSSPĒLES VIETAPRETINIEKSREZULTĀTSVĀRTU GUVĒJI
19. janvārisLietuvaŽalgiris (K/LTU)1:4Askereovs
22. janvārisRīgaSpartaks (LVA)1:2Satake
14. februāris Latvija U211:0Askerovs
 23. februārisJelgava Jelgava 1:0  
 28. februāris
Rīga
 Latvija U21
1:3
Amarals
2. marts Nevežis (LTU)1:1Bajramli