/Grobiņas SC savu pirmo mājas spēli aizvadīs Liepājā rezerves laukumā

Grobiņas SC savu pirmo mājas spēli aizvadīs Liepājā rezerves laukumā

Dienā, kad Latvijas futbolam tiek rakstīta jauna nodaļa (prezidenta vēlēšanas), Grobiņas SC futbolisti gatavojas otrās kārtas spēlei Komanda.lv 1.līgas čempionātā.

Jau rīt, 28.aprīlī plkst. 15:00 dosimies laukumā pret BFC Daugavpils/Progress komandu. Tā kā mūsu mājas laukums vēl mostas no garā ziemas miega, pirmo mājas spēli aizvadīsim Liepājā, stadiona “Daugava”, rezerves laukumā jeb īsāk – “mākslīgajā”.

Diemžēl čempionāta ievads Grobiņas SC nebija tas veiksmīgākais un nācās atzīt JDFS Alberts pārākumu ar 2:3. Komandas labā ar precīziem triecieniem tīklā izcēlās Ralfs Denijs Džeriņš un Jānis Jēkabsons. Kas attiecas uz “progresīvajiem” tad der atgādināt, ka viņi starpzezonā “apgreidojās”, apvienojoties pērnā gada 2. vietas (FK/Progress/AFA Olaine) un 3. vietas (BFC Daugavpils) komandām. Ne velti gan atzītu ekspertu, gan dīvānu ekspertu vērtējumā BFC Daugavpils/Progress ir favorīts uz pirmo vietu čempionātā.

Ļoti ceram, ka spēles norisināšanās Liepājā neietekmēs mūsu līdzjutējus un interesentus, lai apmeklētu spēli. Ja nu galīgi nav kā tikt uz Liepāju, tad atgādinām par tiešajiem reisiem Grobiņa-Liepāja-Grobiņa ar marķētajiem numuriem 904 un 912.

Tā kā laikapstākļi šajās dienās nav no tiem patīkamākajiem, Preses Dienesta asistens sazinājās ar vietējo meteorologu, kurš ieteica uz spēli ierasties siltā ekipējumā. Pēc viņa teiktā tiek prognozēts pelēks mākonītis ar saulīti, gaisa temperatūra ap +12. Taču stadiona lokācijas vieta tuvu jūrai varētu veicināt “vilkšanu krustos”.

Īsumā- 28. aprīlis, spēles sākums plkst. 15:00 , stadions “Daugava”, rezerves laukums, Liepāja.