/Iedvesmotā “Daugavpils” uzņems jūrmalniekus
Foto: Ģirts Gertsons

Iedvesmotā “Daugavpils” uzņems jūrmalniekus

Latvijas futbola virslīgas mačā pagājušās kārtas lielākā pārsteigums autore “Daugavpils” savu skatītāju priekšā šodien tiksies ar “Spartaku”, kas joprojām nav pametis turnīra tabulas pēdējo 9. vietu.

Latgales pārstāvji pirms četrām dienām pie klibojošās “Liepājas”, protams, nedevās kā favorīti, un arī mača gaita apliecināja, ka arī bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem palikušie mājinieki ir meistarīgāka komanda, taču daugavpilieši šajā mačā lieliski izmantoja pretinieku rupjās kļūdas.

Par galveno varoni kļuva “Daugavpils” uzbrucējs Vugars Askerovs, kurš savā dzimtajā pilsētā realizēja 11 metru soda sitienu, bet mača beigās, kad mājinieki metās atgūt vadību, izskrēja vienatnē līdz vārtiem un izrāva savai komandai negaidītu uzvaru ar 3:2. Līdz ar to pirmajā aplī no Kurzemes “Daugavpilij” izdevies aizvest 4 punktus.

“Spartakam” mačā ar “Valmiera Glass ViA” bija ko pierādīt. Zaudējums ar 0:3 “Mettai” un nokrišana uz 9. vietu komandu bija ļoti mobilizējusi, un jūrmalnieki laukumā devās jau pavisam citā kvalitātē. Uzvaras pamatā bija sniegums aizsardzībā, vairāk uzvarēto divcīņu (118 pret 79) un asie pretuzbrukumi, divos no kuriem serbs Tins Vukmaničs nodemonstrēja individuālo meistarību un nodrošināja uzvaru ar 2:0. Mača beigu daļu “Spartaks” nospēlēja nepilnā sastāvā Edgara Gaurača nesportiskās uzvedības dēļ.

Panākums gan joprojām nav labojis Jūrmalas vienības vājo sezonas sākumu, kamēr daugavpilieši līdz šim noteikti pārspējuši savas cerības, kas var iedvesmot jauniem panākumiem.

“Daugavpils” – “Spartaks”
23.04, 18:00