/Iespēja uzkarsēt vai atdzesēt intrigu

Iespēja uzkarsēt vai atdzesēt intrigu

Neparedzamā virslīgas 7. kārta šodien noslēgsies ar divu galvaspilsētas spēcīgāko klubu tikšanos, kurā bez zaudējumiem esošā “RFS” sacentīsies ar tuvākajiem sekotājiem “Riga” futbolistiem.

Lai arī “RFS” neizceļas ar pārliecinošām uzvarām, tomēr pagaidām šī komanda ir vienīgā, kas stabili krāj panākumus, kamēr lielākā daļa konkurentu jau izsējuši daudz punktu, kas ļauj lietuvieša Valda Dambrauska vienībai jau pirmajā aplī iegūt visai komfortablu pārsvaru. Izņēmums gan ir “Riga”, kas aizvadījusi par vienu maču mazāk, un viena zaudējuma dēļ atpaliek par 6 punktiem, taču šī dueļa iznākums var dot iespēju panākt līderus vēl pirmajā aplī.

Pagājušajā mačā “RFS” ar 1:0 viesos uzvarēja “Daugavpili”. Panākumu ļāva gūt Artūra Zjuzina vārtu guvums, turklāt komandai 3 punktus viņš atnesa jau otro reizi sezonā, lai gan joprojām tikai atgūstas pēc traumas un vairāk par vienu puslaiku vēl laukumā nav pavadījis.

“Rigas” sastāvā panākumu pār “Ventspili” ar 2:0 nodrošināja Aleksejs Višņakovs un serbs Darko Lemajičs, kurš mača izskaņā atstāja komandu mazākumā, un šo svarīgo spēli diskvalifikācijas dēļ izlaidīs. Savukārt otrā nometnē tāds pats liktenis gaida aizsargu Nauri Bulvīti.

Derbijā laukuma priekšrocības būs tikai uz papīra, jo sezonas sākumā abi klubi mājas spēles aizvada uz “RTU” sintētiskā laukuma. Līdz šim uzbrukumā labāk sevi ir apliecinājusi “RFS”, kas guvusi 12 vārtus 6 spēlēs, kamēr pagājušā gada čempioni sev raksturīgi maz ielaiž un 5 mačos pārspēti tikai divreiz.

Līdzīgi kā pērn, arī šajā sezonā starp divām favorītēm uz zeltu var prognozēt līdzvērtīgu un emocionālu spēli, kurā daudz var izšķirt spēlētāju individuālā meistarība, kuras netrūkst nevienai no komandām.

IEPRIEKŠĒJĀS SEZONAS REZULTĀTI

08.04.18 “Riga” – “RFS” 1-2
21.05.18 “RFS” – “Riga” 2-1
30.07.18 “Riga” – “RFS” 1-0
29.09.18 “RFS” – “Riga” 1-2

“RFS” – “Riga”
20. aprīlis, 16:00