/Jūraszirdziņi rikšos mākslīgajā pļavā
FOTO: Nora Krevneva-Baibakova

Jūraszirdziņi rikšos mākslīgajā pļavā

Spēlē, kas notiks “Jelgavas” sporta bāzes mākslīgajā laukumā, spēkiem mērosies virslīgas kaimiņienes – 6. vietā esošā “Jelgava” uzņems 7. pozīcijas īpašnieci “Spartaku”.

Abām ir pa 13 punktiem, bet favorītu statusu tomēr gribas atvēlēt Jūrmalas jūraszirdziņiem, kuriem ir spēkā trīs nezaudētu spēļu sērija un šajos mačos nopelnīti 7 no sezonas 13 punktiem.

“Spartaks” izlaida iepriekšējo kārtu, bet pirms tam savā laukumā ar 1:0 izrāva laimīgu uzvaru pār “Liepāju”. Jūrmalas komandas priekšrocība varētu būs svaigums, kas īpaši nozīmīgs varētu būt ņemot vērā “Jelgavas” sastāva problēmas.

Aļņu galvenais treneris Marians Pahars pēc spēles Liepājā bija paškritisks: “Slikti spēlējām, slikti kustējāmies, bija sliktas piespēles un slikts uzbrukums. Nespēlējām dinamiski, mums ir daudz traumēto. Grūta spēle, slikta spēle.”

Zemgaliešu aktuālākās problēmas ir diskvalificētā Indrāna trūkums, kā arī Šarifi nomainīšana Liepājā savainojuma dēļ. Spēlētāju resursu trūkuma apstākļos jelgavnieku izredzes pārtraukt savu 4 neuzvarētu spēļu sēriju neizskatās pārlieku optimistiski.

Pirmajā aplī “Jelgava” izbraukumā uzvarēja “Spartaku” ar 2:1, un tajā mačā ar goliem atzīmējās pašmāju futbolisti D. Indrāns un A. Emsis. Jūrmalnieki pretī lika nigērieša Nvaorisas precīzo sitienu.

Kad? 21. maijā, 18.30
Kur? FK “Jelgava” sporta bāze