/Jūrmalnieku pāridarītāju duelis Jelgavā
Foto: FK Jelgava

Jūrmalnieku pāridarītāju duelis Jelgavā

Futbola virslīgas 7. kārtas spēlē Zemgalē zobenus krustos “Jelgava” un “Metta”, kas iepriekšējā spēlē pieveica Jūrmalas “Spartaku”.

Jelgavniekiem iepriekšējā kārta bija brīva, bet pirms došanās nelielajā pauzē aļņi ar 2:1 pieveica “Spartaku”, tiekot pie sava otrā panākuma šajā sezonā.

Jelgavnieki netiek uzskatīti par šīs sezonas favorītiem, bet viņi, tāpat kā faktiski visi pārējie virslīgas dalībnieki, negriež ceļu nevienam pretiniekam. “Jelgava” trīsreiz ir minimāli zaudējusi, bet abas uzvaras ir izcīnītas ar rezultātu 2:1.

Iepriekšējā kārtā to nodrošināja A. Emša un D. Indrāna gūtie vārti, bet sezonas ievadā starp komandas līderiem var minēt arī malējo uzbrucēju Purperhartu, malējo aizsargu Fernandesu un centra aizsargu Rašo.

“Metta” ir iepriekšējās kārtas karstākā komanda, kas jūrmalniekus sakāva ar 3:0, turklāt arī tik pārliecinošs panākums bija pretiniekiem saudzējošs. Varēja būt vēl graujošāk.

Uzbrūkošās līnijas līderis Džamalutdinovs ir viens no visas līgas izcilniekiem gan snieguma, gan rezultativitātes ziņā, ar izcilām ātruma īpašībām izceļas Masangane, bet uzmanību ir vērts pievērst arī vietējiem futbolistiem Šibasam, Ozoliņam, Varslavānam un citiem.

Ja komanda, kā ierasts, savu labāko sniegumu sāks demonstrēt ap vasaras vidu, tad vismaz uz brīdi “Metta” varētu iesaistīties cīņā par medaļām.

IEPRIEKŠĒJĀS SEZONAS REZULTĀTI

04.11.18 “Metta” – “Jelgava” 1:2
01.09.18 “Metta” – “Jelgava” 3:0
01.07.18 “Jelgava” – “Metta” 1:0
06.05.18 “Jelgava” – “Metta” 1:1

“Jelgava” – “Metta”
19.04, 18:00