/Kārtas trešais neizšķirts

Kārtas trešais neizšķirts

Latvijas virslīgas sestās kārtas noslēdzošajā spēlē “Jelgava” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Mettu/Latvijas Universitāti”.

Rezultātu atklāja rīdzinieki, kurus 6. minūtē pēc stūra sitiena un raidījuma ar galvu vadībā izvirzīja Ņikita Ivanovs.

Arī “Jelgavai” produktīva bija standartsituācija – 22. minūtē ar tiešo brīvsitienu rezultātu izlīdzināja Alans Siņeļņikovs. Jelgavnieki pirmajā puslaikā vēl trāpīja pa sāncenšu vārtu pārliktni.

Mača pamatlaikā abas komandas spēlēja atklātu futbolu, vairāk domājot par uzvaras izraušanu, nevis par neizšķirta noturēšanu. Kopumā šajā mačā vairāk uzbruka mājinieki, tomēr savā pirmajā īstajā mājas spēlē, kas notika Zemgales Olimpiskajā centrā, vēlreiz iepriecināt savus 620 skatītājus aļņiem neizdevās.

Mettieši spēlē guva arī vārtus no soda sitiena, taču tos neieskaitīja aizmugures stāvokļa dēļ.

“Mettai/LU” šī bija otrā nezaudētā spēle pēc kārtas, savukārt “Jelgava” pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Sestajā kārtā neizšķirti beidzās trīs no četrām spēlēm, un par šīs kārtas lielāko ieguvēju kļuva “Riga”, kas ar 6:1 sagrāva valmieriešus.

Vārti: Siņeļņikovs 22′ – Ivanovs 6′