/Keitā: noslēpuma nav

Keitā: noslēpuma nav

Futbola virslīgas 13. kārtas vērtīgākais spēlētājs Seidina Keitā ir komentējis “Liepājas” 17. maijā ar 1:0 uzvarēto spēli pret “Jelgavu”.

– Kas “Liepājai” šodien ļāva uzvarēt?
– Šī bija tāda pati spēle, kā visas citas.  Taču citās spēlēs mums pietrūka veiksmes, lai arī mums bija daudz iespēju gūt vārtus. Šodien mums bija dažas iespējas. Vienu no tām izmantojām un uzvarējām. Esmu ļoti priecīgs.

– Kas noteica to, ka pirmajā puslaikā “Liepājai” bija liels pozicionālais pārsvars?
– Mēs darījām to, ko mums teica treneris. Mēs koncentrējāmies spēlei, darījām to, kam gatavojāmies treniņos. Augļus deva nodarbībās paveiktais. “Jelgava” pirmajā puslaikā nesaprata, kā mēs spēlējam. Tāpēc pretinieki darbojās zemu, bet mēs uzvarējām visas pirmās un otrās bumbas.

– Apraksti, lūdzu, savu vārtu guvumu.
– Es domāju, ka šie vārti man sanāca tādi paši kā pagājušajā sezonā pret “RFS” Rīgā. Mēs to gatavojām treniņos. Es palūdzu Jānim Ikauniekam man piespēlēt uz tuvo stabu, jo redzēju, ka pretinieki skrien man aiz muguras. Es devos uz tuvo stabu un iesitu.

– Tev ir, iespējams, augstākais lēciens virslīgā. Kāds ir tava atlētisma noslēpums?
– Jā, tā varētu būt. Man kopš jaunības patīk augstu lēkt un arī darīt to, ko es daru pēc gūtajiem vārtiem – mest salto. Noslēpuma nav. Tas ir tikai darba rezultāts.