/Klubs, kas man deva visu – Injesta paziņo par aiziešanu no “Barcelona”

Klubs, kas man deva visu – Injesta paziņo par aiziešanu no “Barcelona”

Spānijas superklubs “Barcelona” tuvojas savam 25. valsts titulam, taču šodien leģendārais pussargs Andress Injesta 33 gadu vecumā paziņoja, ka pēc sezonas dosies prom un pārcelsies uz Ķīnu.

“Aizvadu pēdējo sezonu šeit,” preses konferencē sacīja komandas kapteinis Andress Injesta, par kura aiziešanu tika baumots jau ilgāku laiku, un arī pats pussargs iepriekš nenoliedza, ka saņēmis vilinošu piedāvājumu no Ķīnas. “Lēmumu apdomāju ilgu laiku. Man “Barca” ir labākais klubs pasaulē – klubs, kas man deva visu.”

“Šī ir ļoti grūta diena, jo ir smagi sēdēt un atvadīties no vietas, kur esi pavadījis visu dzīvi. Futbolists un cilvēks, par kuru esmu kļuvis, ir liels “Barcelona” nopelns, tāpēc esmu pateicīgs,” teica 33 gadus vecais pussargs, kurš nespēja valdīt asaras. “Paldies visiem, kuri palīdzēja man augt kā spēlētājam, palīdzēja man labajos un sliktajos brīžos.”

“Esmu izcīnījis dažādus kausus un balvas, tomēr pats nozīmīgākais brīdis manā karjerā, ja ir jāizvēlas tikai viens, ir debija “Barcelona” rindās,” norādīja Injesta. Viņš astoņas reizes kļuvis par Spānijas čempionu, četras reizes uzvarējis Čempionu līgā un sešas reizes ieguvis Karaļa kausu. Spānijas izlases rindās Injesta kļuvis par pasaules un divas reizes par Eiropas čempionu.

Injesta tiek uzskatīts par vienu no savas paaudzes labākajiem futbolistiem, taču viņam ne reizi neizdevās tikt pie “Ballon d’Or” balvas. Kā norādīja pussargs, viņš par to nepārdzīvo: “Tas manā dzīvē nav trūkums vai kas tāds, ko nožēlotu. Maģiskie brīži, kurus esmu piedzīvojis kā spēlētājs, ir gana – tie man snieguši laimi.”