/Labākais uzbrukums pret sliktāko aizsardzību

Labākais uzbrukums pret sliktāko aizsardzību

Trešdien, 8. maijā futbola virslīgas dalīti labākā uzbrukuma īpašniece “RFS” uzņems “Spartaku”, kam šosezon ir sliktākā aizsardzība čempionātā.

Iepriekšējā kārtā abas komandas atzīmējās ar pretējiem šo līniju novērtējumiem. “RFS” otro puslaiku aizvadīja vairākumā, bet neguva vārtus Liepājā un neuzvarēja otrajā spēlē pēc kārtas – cīņa noslēdzās neizšķirti 0:0.Savukārt “Spartaks” sasita 4 bumbas “Ventspils” vārtos, uzvarēja ar 4:3 un pārtrauca savu divu zaudējumu sēriju.

Tiesa, jūrmalnieki palika uzticīgi sev un ielaida daudz – 3 golus. Visā sezonā Jūrmalas komandai jau 21 ielaists gols, kas šai komandai dod pagaidām sliktākās aizsardzības īpašnieces nepagodinošo titulu.Ja ar vārtsargu līniju “Spartakam” nav nemaz tik slikti, tad aizsardzības problēmas ir milzīgas, ja reiz šīs līnijas centrā ir jāspēlē nominālajiem malējiem aizsargiem Bērenfeldam un Freimanim.

Jūras zirdziņiem mačā pret nestabilo un pārmaiņu plosīto “Ventspili” ar samērā jaudīgo uzbrūkošo līniju izdevās kompensēt savas problēmas. Ja ir jāprognozē vai to pašu izdosies paveikt pret krietni stabilāko “RFS”, tad atbilde ir – drīzāk nē.

Tiesa, arī “RFS” pēdējos divos mačos netrūkst grūtību. Divās spēlēs pēc kārtas nav gūti vārti, turklāt Liepājā laukumu savainojuma dēļ priekšlaikus pameta divi no vadošajiem spēlētājiem Isajevs un Zjuzins, bet diskvalifikācijas dēļ mačs pret “Spartaku” būs jāizlaiž virslīgas labākajam kreisās malas aizsargam Solovjovam.

Taisnība, protams, ir citam rīdzinieku flagmanim Šimkovičam, kurš saka, ka komanda zina savas problēmas un veido vārtu gūšanas momentus. Taču viena lieta ir identificēt problēmas, bet cita – tās novērst. Klāt ir pēdējais laiks to paveikt, jo “Riga” vairs pat neelpo pakausī, bet jau ir noķērusi savu kaimiņieni.

Kad? 8. maijā 18:00
Kur? RTU stadions