/Lemajičs – uzvaras vārtu ranga līderis
Foto: Riga FC

Lemajičs – uzvaras vārtu ranga līderis

Šodien sāksies virslīgas nelaimīgā 13. kārtā, bet pirms tās paraudzīsimies, kurš no virslīgas spēlētājiem līdz šim ir bijis vislaimīgākais savai komandai, proti, ir guvis visvairāk uzvaras vārtu. Tas ir valsts čempiones “Rigas” slaidais serbu snaiperis Darko Lemajičs.

Savu uzvaras vārtu sēriju viņš aizsāka 6. aprrīlī izbraukumā pret “Daugavpili”, kad uzbrucējs precīzā sitienā pārvērta pretinieku vārtsarga Kučera kļūdu pēc soda sitiena. Vārtsargs bumbu atsita Lemajičam tieši uz kājas, un serbs guva mača vienīgo golu.

14. aprīlī pret “Ventspili” Darko 31. minūtē atklāja rezultātu spēlē pret “Ventspili”, bet A.Višņakovs 85. minūtē pielika punktu mačam – 2:0.

Tāpat serbs ar pirmajiem no saviem mača diviem goliem atklāja rezultātu 28. aprīļa spēlē pret “Spartaku”, ko “Riga” sakāva ar 4:0.

Krietni smagākā cīņā lauvas tika pie panākuma 7. maijā pret “Mettu” – Lemajičs tikai kompensācijas laikā sekmēja “Rigas” minimālu uzvaru ar 2:1.

Pagājušajā sezonā D. Lemajičs ar 15 goliem kļuva par virslīgas rezultatīvāko spēlētāju. Šosezon viņš bombardieru rangā ar 5 precīziem raidījumiem dala 2. vietu, bet līderis ir Vugars Askerovs.

UZVARAS VĀRTU GUVĒJI

Lemajičs4
Askerovs2
Masangane2
Nakamura2
Zjuzins2
A.Emsis1
A.Višņakovs1
Balodis1
Bidzinašvili1
Bogdaškins1
Brizola1
Dodo1
Enins1
Ērglis1
Fortišs1
Gauračs1
Gbaguidi1
Indrāns1
Isajevs1
Karmona1
Malecs1
Marsio1
Mordatenko1
N.Uldriķis1
Savaļnieks1
Solovjovs1
Spataru1
Svārups1
Šaričs1
Šarpentjē1
Šimkovičs1
Vukmaničs1