/Līderu maiņu gaidot
Foto: Riga FC

Līderu maiņu gaidot

Svētdiena, 26. maijs ir diena, kad futbola virslīga var iegūt jaunu līderi. Tas notiks, ja “Riga” izcīnīs vismaz vienu punktu izbraukuma spēlē pret “Ventspili”.

Līdz iepriekšējai kārtai “Ventspils” nebija uzvarējusi 5 spēlēs pēc kārtas, bet šo sēriju pārtrauca graujošs panākums ar 3:0 Daugavpilī. Zīmīgi, ka arī “Rigas” iepriekšējā spēle bija pret Latgales klubu, un arī “Riga” bija pārāka ar 3:0.

Rīdzinieki Ventspilī pirmo reizi šajā sezonā aizvadīs spēli dabīgajā zālienā, kam par godu pēdējo treniņu pirms došanās uz Kurzemi aizvadīja “Skonto” stadiona jaunajā laukumā.

“Ventspils” galvenais treneris Igors Kļosovs par gaidāmo maču sacīja: “Spēle pret čempionu – tas vienmēr ir īpašs moments. Un patreiz “Riga” ir viena no līderēm. Protams, tas sola ļoti interesantu futbolu. Tādēļ, ka mēs zinām, ka arī “Ventspilij” jābūt starp līderiem, mums viss priekš tā ir. Brīnišķīgi saprotam šīs grūtās spēles svarīgumu. Bet, ceru, pēc fināla svilpes tieši mēs kopā ar FKV līdzjutējiem priecāsimies par trīs punktiem.

Abu komandu šīs sezonas pirmajā tikšanās reizē “Rigas” uzvaru ar 2:0 nodrošināja Darko Lemajiča un Alekseja Višņakova gūtie vārti.

“Ventspilij” diskvalifikācijas dēļ būs jāiztiek bez sava centra aizsarga Ņikitas Koļesova.

Kad? 26. maijs, 17.00
Kur? OC “Ventspils” stadions