/“Liepājas” iespēja reabilitēties

“Liepājas” iespēja reabilitēties

Sezonas otrajā mājas spēlē virslīgā “Liepāja” uzņems “Mettu”, kas turnīra tabulā vienīgā palikusi bez izcīnītiem punktiem.

Studenti gan bija ļoti tuvu, lai pagājušajā mačā pret “RFS” tiktu vismaz pie neizšķirta, kad vēl, sākoties mača kompensācijas laikam, tablo vēstīja 1:1 , tomēr mazākumā viņi šo rezultātu nenosargāja un zaudēja arī ceturtajā mačā.

Lai arī mettieši starpsezonā palikuši bez vairākiem līderiem, un kārtējo reizi sastāvs šai komandai ir atjauninājies, uzvarēt gados jauno kolektīvu sāncenšiem nav kļuvis vieglāk. Trīsreiz tas noticis ar minimālu pārsvaru un tikai “Ventspils” spēja būt pārāki ar 2:0.

Pēc piedzīvotajām izmaiņām “Mettas” sastāvā loma pieaugusi krievam Tamirlanam Džamalutdinovam, kurš vienīgais līdz šim spējis izcelties ar vārtu guvumiem, abas reizes esot precīzs no standartsituācijām, savukārt jāiztiek komandai būs bez cita ārzemju spēlētāja dienvidāfrikāņu aizsarga Kabelo Seribas, kurš par otro dzelteno kartīti aizvadīto maču noslēdza priekšlaicīgi.

Liepājnieki pagājušajā virslīgas kārtā izcīnīja vēlu uzvaru ar 2:1, viesos pārspējot “Jelgavu”. Pretēji pārliecinošajam mača sākumam, kad skota Gordona Janga vadītā vienība laukumā dominēja, jau no pirmā puslaika beigu posma cīņa kļuva līdzīgāka, kas bijis raksturīgs visām kurzemnieku līdzšinējām trijām spēlēm.

Lai arī ne bez veiksmes un jelgavnieku vārtsarga Germana Māliņa kļūdas “Liepāja” guva savus sezonas pirmos vārtus, ko paveica argentīnietis Aleksis Delgado, otrā puslaika sākumā mājinieki no 11 metru atzīmes panāca neizšķirtu, bet beigu šūpolēs svaru kausi varēja nosvērties par labu jebkurai no vienībām, bet aukstasinīgāka izrādījās “Liepāja”, kas pēc cita dienvidamerikāņa Dodo sitiena no asa leņķa izrāva ilgi gaidīto uzvaru. Brazīlietis savā pirmajā oficiālajā mačā izcēlās arī ar spilgtu individuālu sniegumu, sasniedzot līdz šim lielāko InStat indeksu starp visu klubu spēlētājiem – 316.

Pērn liepājnieki divreiz ar 0:1 sarūgtināja savus skatītājus mačos pret “Mettu”, un arī šā gada pirmā mājas spēle atnesa vilšanos, par ko līdzjutējiem būtu pamats prasīt reabilitāciju.

“Liepāja” – “Metta”
09.04, 19:00
“Daugavas” stadiona rezerves laukums

IEPRIEKŠĒJĀS SEZONAS REZULTĀTI

20.10.18 Liepāja – Metta 0:1
18.08.18 Liepāja – Metta 0:1
16.06.18 Metta – Liepāja 0:2
23.04.18 Metta – Liepāja 0:3