/“Liepājas” sarežģītais uzdevums

“Liepājas” sarežģītais uzdevums

Futbola virslīgas 12. kārtā pirmoreiz šosezon spēle notiks Slokas stadionā, kur “Spartaks” uzņems “Liepāju”.

Savās iepriekšējās spēlēs abas komandas atņēma punktus turnīra līderei “RFS”, un abas komandas vieno arī tas, ka tām 12. maijā būs jāiztiek bez savu vienību līderiem.

Pirmajā aplī “Liepāja” savā laukumā pret “Spartaku” dominēja snieguma ziņā, bet vārtus neguva, savukārt pretiniekiem minimālu uzvaru nodrošināja Edgars Gauračs, kurš šodien laukumā nedosies diskvalifikācijas dēļ.”Spartakam” joprojām ir šīs sezonas sliktākā aizsardzība, bet mačā pret “RFS”, tā vārtus neielaida. Var diskutēt – tas vairāk ir jūrmalnieku nopelns, vai rīdzinieku ieilgušais vājums, tomēr nevar nepaslavēt jūrmalnieku vārtu sargātāju Vitāliju Meļņičenko, kuram iepriekšējā kārtā bija augstākais InStat indekss starp visiem šīs pozīcijas spēlētājiem.

Aleksandrs Starkovs ir sacījis, ka liepājnieku galvenais uzdevums viņa vadībā būs uzlabot realizāciju, bet līdz šim tas nav izdevies. Šo uzdevumu neatvieglo uzbrucēja Delgado diskvalifikācija. Lai arī argentīnietis nerāda tādu sniegumu, kāds no viņa tiek gaidīts, viņa rēķinā ir 2 goli, kas ir dalīti labākais rādītājs komandā. Vēl lielāks zaudējums ir Strumijas palikšana ārpus pieteikuma pēc noraidījuma nopelnīšanas spēlē pret “RFS”. Toties atpakaļ sastāvā būs Jurkovskis, un iepriekš tika pieļauta Ķigura pilnvērtīga atgriešanās laukumā.

Kad: 12. maijā, 17:10
Kur? Slokas stadions