//Liepājnieki izvirzās 1. vietā

Liepājnieki izvirzās 1. vietā

Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas noslēdzošajā spēlē “Liepāja/Mogo” savā laukumā 1000 skatītāju, tai saitā arī LFF prezidenta Kaspara Gorkša klātbūtnē ar 3:1 (1:0) pārspēja “Jelgavu” un izvirzījās kopvērtējuma 1. vietā.

Mājinieki spēli sāka lieliski – Apiņš jau 1. minūtē izmantoja viesu kļūdu, uzlauza aļņu aizsardzības centru un izvirzīja mājiniekus vadībā.
Tikpat ugunīgs turpinājums tomēr nesekoja. Viesi guva divus vārtus, bet abus pēc pārkāpumiem – fiksēta aizmugure un spēle ar roku. “Jelgava” ieķērās spēlē un centās saasināt notikumus, taču tuvāk spēles otrajiem vārtiem bija liepājnieki, kuri pirmā puslaika beigu daļā neizmantja 3-4 izcilas iespējas palielināt savu pārsvaru.

Otrā puslaika pašā sākumā “Jelgava” realizēja 11 metru soda sitienu un vēl vairāk sāka izskatīties pēc komandas, kas ir gatava pacīnīties par uzvaru spēlē. Tomēr pamatlaika izskaņā Karlsons ar galvu noslēdza Karašauska centrējumu, bet 80. minūtē Apiņš vēlreiz sekmīgi noslēdza uzbrukumu pa centru.

Vārti: Apiņš 1′, 80′, Karlsons 71′ – Koļajevs 51′ (11 m.s.s.)