/Mazais derbijs ar lielu favorītu

Mazais derbijs ar lielu favorītu

Vismaz uz vienu dienu panākt virslīgas līdervienību “RFS” iespēja būs “Rigai”, kas diuelī pret citu galvaspilsētas klubu uzņems “Mettu”.

Pirmajā aplī favorītes statusu čempioniem uz tablo izdevās apliecināt ar ļoti lielām pūlēm. Toreiz lielu ieguldījumu, lai atspēlētos un pēcāk arī svinētu uzvaru ar 2:1 “Rigai” deva Artūrs Karašausks, kurš pēc individuālām darbībām izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm saviem partneriem vārtu priekšā, taču sezonas turpinājumā šīs malējais uzbrucējs nav parādījis neko no tā, ko virslīgā no viņa bija ierasts redzēt.

“Metta” pēc divām uzvarām pēc kārtas aprīļa vidū pār “Spartaku” (3:0) un “Jelegavu” (2:1) bija uzņēmusi labu tempu un arī pret valmieriešiem savā laukumā centās uzspiest savu spēli, taču viesi jau pirmajā puslaikā aplauza pretinieku spārnus, iesitot četrreiz, izšķirot šī mača iznākumu. Savukārt pagājušajā mačā “Metta” neizmantoja savas iespējas un lielo pārsvaru, ar 0:1 zaudējot “Daugavpilij” un nokrītot uz turnīra tabulas 9. vietu.

Savukārt “Riga” no vienas puses nedaudz negaidīti paņēma tikai 1 punktu pret “Jelgavu”, taču no otras puses par šādu iznākumu nevarēja sūdzēties, jo no pēdējās 15 minūtes spēlēja mazākumā pēc brazīlieša Felipes Brisolas noraidījuma.

Lai arī šī sezona ir bagāta ar dažādiem iznākumiem un prognožu aplamībām, “Riga”, protams, ir liela favorīte, kamēr “Mettai” šis būs viens no tiem mačiem, kuros tā neko nevar zaudēt, bet tikai iegūt, un tas vienmēr ir bīstami jebkuram pretiniekam.