/“Metta” cer uz revanšu
Foto: Mārtiņš Sīlis

“Metta” cer uz revanšu

Futbola virslīgas otrā aplis sāksies ar spēli Rīgā, kur “Metta” savā laukumā centīsies revanšēties “Daugavpilij” par minimālu zaudējumu čempionāta atklāšanas spēlē.

Pēdējos trīs mačos abām komandām ir identiska bilance – divu uzvaru sērijai sekoja zaudējums. Abas komandas ir nogāzušās no viļņa virsotnes, bet mazāk sabojāts garstāvoklis ir Latgales vienībai, kas Jelgavas aļņiem piekāpās tikai ar 0:1. Salīdzinājumam studenti valmieriešiem kapitulēja negaidīti smagi – ar 1:4.

Instat dati liecina, ka pirmā apļa mačā Daugavpilī “Metta” dominēja bumbas kontrolē (53-47), taču neviens no tās 12 sitieniem nelidoja vārtu rāmī. “Daugavpils” savu panākumu izcīnīja ar vienu no komandas spēcīgajiem ieročiem – standartsituāciju.

Pirmā apļa turpinājumā abas komandas par sevi radīja pozitīvu iespaidu. Abas demonstrē savam līmenim saturīgu futbolu ar visai izteiktu rokrakstu un savu labāko īpašību izmantošanu. “Mettai” tas ir gan spēlētāju, gan bumbas kustības ātrums. “Daugavpilij” – kompaktums, organizētība un standartsituācijas.

Komandu līderi jau ir labi iepazīti. “Mettai” tie primāri ir Džamalutdinovs un Masangane, “Daugavpilij” – Askerovs un Balodis.

Kad? 3. maijā
Kur? Hanzas vidusskolas laukums