/“Metta” pirmo punktu meklējumos
fsmetta.lv

“Metta” pirmo punktu meklējumos

“Metta” četrās no šīs sezonas piecām spēlēm ir zaudējusi minimāli, bet demonstrē itin kvalitatīvu sniegumu, lai cerētu, ka pirmie punkti studentiem varētu atnākt Pūpolsvētdienā par “Spartaka” nopēršanu.

Sesto kārtu ievada spēle starp divām kopvērtējuma pēdējās pozīcijās esošajām komandām. “Spartaka” rēķinā ir 3 punkti, kas nopelnīti par minimālu uzvaru “Liepājā”, bet pārējos mačos jūrmalnieki, tāpat kā metieši, ir piekāpušies ar minimālu rezultāta starpību.

Var atkārtoties, sakot, ka “Spartaks” šobrīd izskatās interesanti uzbrukumā, taču ar aizsardzību ir palielas problēmas – 7 ielaisti vārti 4 spēlēs ir sezonas pagaidām otrs sliktākais rādītājs.

“Metta” ar 9 zaudētiem goliem ir pati sliktākā komanda šosezon aizsardzībā. “Liepāja” to iepriekšējā kārtā apliecināja ar diviem precīziem tālsitieniem, no kuriem viens bija pavisam traks.

Meklējot pozitīvo “Mettas” sniegumā, var vēlreiz atcerēties komandas ātrumu, kas var sagādāt milzu problēmas daudziem pretiniekiem. Aktuāls jautājums gan ir par krievu leģionāra Džamalutdinova došanos laukumā. Liepājā viņš jau mača ievadā guva savainojuma, kura dēļ otrajā puslaikā tika nomainīts.

IEPRIEKŠĒJĀS SEZONAS REZULTĀTI

28.09.18 “Metta” – “Spartaks” 0:3
30.07.18 “Spartaks” – “Metta” 4:3
20.05.18 “Metta” – “Spartaks” 1:3
07.04.18 “Spartaks” – “Metta” 3:0

“Metta” – “Spartaks”
14.04, 14:00
Hanzas vidusskolas futbola laukums