/Pagraba dueta iekšējā lieta
Foto: Mārtiņš Sīlis

Pagraba dueta iekšējā lieta

Virslīgas 14. kārtas pirmajās divās spēlēs 21. maijā savā starpā tiksies četras komandas, kas atrodas kopvērtējuma pēdējās četrās pozīcijās. Vienā no tām “Metta” (9.vieta) tiksies ar “Liepāju” (8.).

“Liepāja” iepriekšējā spēlē savā laukumā ar 1:0 pārspēja “Jelgavu”, un tas bija kurzemnieku pirmais panākums pēc 6 neuzvarētām spēlēm. Snieguma kvalitātes ziņā “Liepājai” vēl ir kur pielikt, taču pēdējā laikā vismaz ir izdevies nedaudz sakārtot aizsardzību. Uzbrukums gan ir jāuzlabo, tāpat kā fiziskā kondīcija un ātruma īpašības.

Pēdējais no šiem elementiem šodien var būt ļoti nozīmīgs, jo “Metta” savos labākos mačos izceļas ar dinamisku futbolu, kas var radīt grūtības salīdzinoši lēnajiem liepājniekiem.

Metieši jau pirmajā aplī Liepājā snieguma ziņā, ja arī nebija pārāki, tad noteikti neatpalika no mājiniekiem. Tomēr Kurzemes klubs apliecināja savu nominālo favorītu statusu ar diviem tālsitieniem un uzvarēja ar 2:1.

Lai arī pirms šīs spēles “Metta” kopvērtējumā ir pēdējā, iepriekšējās divās spēlēs rīdzinieki ir pārspējuši Latvijas vicečempioni “Ventspili” un cīnījušies neizšķirti ar virslīgas līderi “RFS”. Komandai netrūkst kvalitātes un pārliecības, lai tiktu vismaz pie 1 punkta arī šodien, taču vai gados jaunajai komandai pietiks arī stabilitātes?

Arī šī spēle “Mettai” būs jāaizvada bez sava diskvalificētā galvenā trenera Andra Riherta, bet “Liepājas” sastāvā laukumā atkal drīkstēs doties divu maču banu izcietušais Strumija.

Kad? 21. maijā, 18.30
Kur? Hanzas vidusskolas futbola laukums