/“Spartaks” cer uz revanšu
Foto: FK Spartaks

“Spartaks” cer uz revanšu

Jūrmalas “Spartaks” ar divām pēc kārtas izcīnītām uzvarām ir virslīgas karstākais klubs, un tā direktors Edgars Gauračs pirms šodienas spēles Slokā runā par revanšu pret “Mettu”.

Iepriekšējā kārtā abas komandas cīnījās ar mainīgām sekmēm. “Spartaks” viesos ar 3:0 saplosīja novājināto “Jelgavu”, bet “Metta” savā laukumā otro reizi sezonā ar 1:2 zaudēja “Liepājai”.

“Spartaks” kārtējo reizi otrajā aplī apliecināja savu spēku, paveicot to nevis ar dominējošu futbolu, bet ar teicamiem ātrajiem uzbrukumiem. Jūrmalnieku caururbjošās piespēles starp līnijām izrādījās nāvējošas Jelgavas komandai, kas visa mača laikā izveidoja faktiski tikai vienu izcilu iespēju gūt vārtus, un to pašu pēc standartsituācijas.

Šodien “Spartakam” pretī stāsies cita komanda, kas labi spēlē no aizsardzības un demonstrē dinamisku futbolu, kurā milzīga loma ir gan diviem spilgtiem leģionāriem Džamalutdinovam un Masanganem, gan virknei vietējo talantu. “Metta” otro reizi šogad snieguma ziņā izskatījās interesantāk par “Liepāju”, tomēr kurzemnieku pieredze galu galā nosvēra uzvaras kausus par labu liepājniekiem.

Brieduma ziņā neliela priekšroka it kā ir atdodama “Spartakam”, arī iedvesmas vairāk ir jūrmalniekiem, taču pirmajā aplī “Metta” savus šīsdienas sāncenšus saplosīja ar 3:0. Te gan der atcerēties, ka jūrmalniekiem pirmais aplis bija gaužām neveiksmīgs, un kopš tā laika Jūrmalas klubs no turnīra pastarīša ir pārvērties par vienu no medaļu pretendentiem.

Šodien “Spartakam” diskvalifikācijas dēļ nedrīkstēs palīdzēt viens no stabilajiem pamatsastāva vīriem Vitālijs Rečickis.

Kad? 25. maijā, 16.00
Kur? Slokas stadionā