/“Spartaks” nenotur pārsvaru, “Liepāja/Mogo” neizrauj uzvaru

“Spartaks” nenotur pārsvaru, “Liepāja/Mogo” neizrauj uzvaru

Latvijas virslīgas sesto kārtu 4. maijā Kauguros atklāja “Spartaka” un “Liepājas/Mogo” duelis, kas beidzās ar rezultatīvu neizšķirtu 2:2 (2:1).

Spēles apskats:

Pirmā puslaika pirmā daļa sekmīgāk padevās jūrmalniekiem, kuri veidoja skaitlisko pārsvaru vidējā līnijā un “Spartakam” bija pārsvars arī uzbrukumu noslēdzošajā fāzē, izveidojot vairākus bīstamus vārtu gūšanas momentus. Mājinieki 14. minūtē likumsakarīgi izvirzījās vadībā, tiesa šķita, ka Maļejeva patāls sitiens Zviedrim tomēr bija jāneitralizē.

Savukārt 41. minūtē pēc liepājnieku nesaprašanās soda laukumā Višņakovs guva savus piektos vārtus sezonā un kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju.

Viesi, kuri iepriekšējo spēli aizvadīja tikai pirms trim dienām, pirmā puslaika lielākajā daļā atzīmējās tikai ar sitieniem garām vārtiem, bet 43. minūtē 17 gadus vecais liepājnieks Tobers pēc stūra sitiena no pašas vārtu priekšas guva savus pirmos vārtus virslīgā un panāca viesiem nedaudz labvēlīgāku rezultātu.

Otrā puslaika pašā sākumā Karlsons pēc Karašauska izpildītā soda sitiena no vārtu priekšas panāca neizšķirtu 2:2. Otrais puslaiks izvērtās nedaudz piesardzīgāks, bet bumbas kontrolē pārliecinoši dominēja viesi, kuru pārsvaru pēcspēles preses konferencē atzina arī mājinieku galvenais treneris Aleksandrs Grišins.

Liepājnieki akcentēja diagonālas piespēles Karašauskam, tomēr ne viesu līderim, ne viņa partneriem īsti neizdevās uzlauzt “Spartaka” blīvo aizsardzību, un liepājniekiem veidojās vienīgi pusmomenti.

Vārti: Maļejevs 14′, A. Višņakovs 41′ – Tobers 43′, Karlsons 47′