/Tēmeklī – līderu statuss

Tēmeklī – līderu statuss

Ja kāda no šodienas virslīgas dueļa “Ventspils” – “RFS” komandām izcīnīs uzvaru, Latvijas virslīga iegūs jaunu sezonas līderi. Bukmeikeri par nelieliem, bet izteiktiem favorītiem uzskata ventspilniekus.

Par mājinieku kvalitāti var saukt stabilitāti. “Ventspils” šosezon vēl nav zaudējusi, bet vienīgos punktus zaudēja Kurzemes derbijā. Komandas sniegums gan neļauj to dēvēt par neapstrīdamu čempionāta favorīti, jo nepieciešamības gadījumā dzeltenzilie nekautrējas spēlēt visai noslēgtu un racionālu futbolu.

Pagaidām arī “Ventspils” uzbrukums nav tik iespaidīgs, kā to pirms sezonas pasniedza kluba vadītāji un galvenais treneris Dejans Vukičevičs.

Trīs vārtus guvušais Akinjemi klusē kopš aprīļa sākuma, bet viens no potenciālajiem komandas līderiem  Amansiu Fortešs ir traumēts.

“RFS” sezonas ievadā sekmīgāk veidoja uzbrūkošas un neievainojamas komandas tēlu, taču tas sabruka vienā spēlē, kurā skolnieki ar 0:2 piekāpās čempionam “Spartakam”.

Par “RFS” galveno klupšanas akmeni šajā spēlē kļuva savu vārtu gūšanas momentu realizēšana, bet ar iespēju veidošanu rīdziniekiem lielu problēmu nebija.

Zināmi jautājumi gan radās arī par centra aizsargu sapratni savu vārtu priekšā, kad jūrmalnieki no flangiem centrēja bumbu  soda laukumā.

“RFS” sastāvā sezonas ievadā lielisku sniegumu demonstrē Roberts Savaļnieks, bet teicamo 14 gūto vārtu atzīmi visvairāk ir sekmējuši Kļuškins (3), Uldriķis (3) Dubra (2) un Marusičs (2).

Virslīgas 6. kārtas centrālo spēli demonstrēs “Best4Sport TV”.