/Vai skolēni pārtrauks brīvdienas?
Foto: FK RFS

Vai skolēni pārtrauks brīvdienas?

Azartiskiem ļaudīm pēdējā laikā ir labi iemesli slēgt derības. Vispirms par to, kad virslīgas līdere “RFS” pārtrauks sēriju bez gūtiem vārtiem, bet tagad – par to, kad skolnieki beidzot uzvarēs. Šodien šis uzdevums nebūs viegls, jo ir jātiekas ar vareno “Valmieru Glass/ViA”.

Šādi vārdi vidzemniekiem ir veltāmi bez pārspīlējuma un ironijas, jo stiklotāji ir sen apliecinājuši, ka savus teicamos rezultātus nodrošina nevis tāpēc, ka pretinieki viņus nenovērtē, bet tāpēc, ka Valmierā ir izveidota spēcīga komanda.

Vidzemnieki nomināli spēcīgākiem pretiniekiem nevar vienmēr uzspiest savu spēli, tomēr Tamaza Pertijas komandas trumpju kavā ir kaujinieciskums, kas palīdz uzvarēt divcīņās, spēlētāju un bumbas kustības ātrums, kā arī savas labākās sezonas virslīgā aizvadoši līdz šim par otrā un trešā līmeņa spēlētājiem uzskatīti vīri un puiši. Arī pāris individuāli spilgti futbolisti, no kuriem pagaidām visvairāk izceļas japānis Nakamura.

“RFS” nelaikā paņēma brīvdienas, kuru sekas ir piecu neuzvarētu spēļu sērija, līdz ar to pārliecinošais pārsvars pār “Rigu” ir pilnībā izkusis, un abu komandu rēķinā ir pa 25 punktiem.
Iepriekšējos četros mačos rīdzinieki ir cīnījušies neizšķirti ar kopvērtējuma pēdējā četrinieka komandām. Tiesa, “Spartaks” strauji attālinās no apakšgala, un lēnām atgūstas arī “Liepāja”.

Abu komandu iepriekšējā spēlē “RFS” viesos uzvarēja ar rezultātu, ko šosezon virslīgā var uzskatīt par pārliecinošu – 2:0. Nav šaubu, ka šodien rīdzinieki savā laukumā būs ļoti noskaņoti atkārtot ko līdzīgu, bet tāpat nav šaubu, ka “Valmiera Glass/ViA” uz galvaspilsētu ir devusies vismaz pēc 1 punkta.

Kad? 22. maijā, 19.45
Kur? Stadions “Arkādija”