/Virslīga atgriežas Sportacentrā (papildināta)

Virslīga atgriežas Sportacentrā (papildināta)

Biedrība “Latvijas Futbola Virslīga” paziņojusi, ka ir panākta vienošanās par kopumā 27 Optibet Virslīgas spēļu demonstrēšanu kanālā LTV7, kā arī par vairāk nekā 30 spēļu translēšanu Sportacentrs.com TV. Tāpat nemainīgi arī turpmāk katrā spēļu kārtā viens mačs būs vērojams Best4Sport TV pamatkanalā.

To, ka virslīgas spēles atkal būs vērojamas Sportacentrs TV, savā tvitera kontā sākotnēji pavēstīja pārraižu režisors Aigars Prūsis.

Virslīga vēsta: “Aprīlī Optibet Virslīgas čempionāta spēles kļūs vēl pieejamākas TV skatītājiem. Sākot ar 5.kārtu, virslīgas translācijas atgriezīsies kanālā Sportacentrs.com TV, kurā turpmāk tiks pārraidīta katras kārtas viena spēle, savukārt sākot ar 9. kārtu, kas startēs 28. aprīlī, Optibet Virslīga atgriezīsies arī LTV7, turpmāk pārraidot katras kārtas vienu spēli. Tādējādi pēc neliela pārrejas posma maijā Optibet Virslīgas spēļu translācijas ik nedēļu tiks nodrošinātas trijos TV kanālos: LTV7, Best4sportTV un Sportacentrs.com TV. Tāpat nemainīgi viena spēle katrā kārtā tiks pārraidīta kādā no kanāliem Best4sportTV Extra vai Best4sportTV 2, kas ir brīvi un bezmaksas pieejami Shortcut.lv.

Ainārs Dakša, biedrības ‘’Latvijas Futbola Virslīga’’ izpilddirektors: ,,Mēs esam pateicīgi Best4sportTV, ka sarunu rezultātā mums ir radusies iespēja katras kārtas vēldivas spēles turpmāk rādīt “klasiskajos” TV kanālos. Turpmāk, virslīgas spēles pārraidot dažādos kanālos, mēs ceram uz pozitīvu konkurenci kanālu starpā, kā rezultāta noteikti iegūs līdzjutēji. Tāpat mēs ceram, ka, dažādojot TV piedāvājumu, kopumā tiks vairota Optibet Virslīgas atpazīstamība un tā rezultēsies netikai ar televīzijas auditorijas pieaaugumu, bet tā arī veicinās līdzjutēju skaita pieaugumu stadionos.”

Informācija par trasnlāciju grafiku būs pieejama Optibet Virslīgas mājaslapā www.optibetvirsliga.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Optibet Virslīga | 5. kārtas TV saraksts
FK Spartaks – FK Jelgava (9. aprīlis, 17.00) Best4Sport TV Extra (Shortcut.lv)
FK Liepāja – FK Metta (9. aprīlis, 19.00) Sportacentrs.com TV
FK Ventspils – BFC Daugavpils (10. aprīlis 17.00) Best4sport TV
Valmiera Glass ViA – RFS (10. aprīlis, 18.00) Best4sport TV Extra (Shortcut.lv)