/KALENDĀRS

KALENDĀRS

1. kārta
09. mar.FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums 13:00FK Jelgava01Riga FC 
09. mar.Stadions "Celtnieks" 15:00BFC Daugavpils10FK Metta 
10. mar.Ventspils 2. pamatskolas stadions 13:00FK Ventspils21FK Spartaks 
10. mar.RTU stadions 15:00RFS20FK Liepāja 
2. kārta
15. mar.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 18:00FK Metta12Riga FC 
16. mar.Kauguru vidusskolas stadions 15:00FK Spartaks23RFS 
16. mar.FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums 17:00FK Jelgava21FK Ventspils 
17. mar.Vidzemes Olimpiskais centrs 15:00Valmiera Glass20BFC Daugavpils 
3. kārta
30. mar.RTU stadions 15:00RFS21FK Jelgava 
30. mar.Stadions "Daugava", rezerves laukums 17:00FK Liepāja01FK Spartaks 
31. mar.RTU stadions 14:00Riga FC01Valmiera Glass 
31. mar.Ventspils 2. pamatskolas stadions 16:00FK Ventspils20FK Metta 
4. kārta
05. apr.FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums 19:00FK Jelgava12FK Liepāja 
05. apr.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 19:00FK Metta12RFS 
06. apr.Stadions "Celtnieks" 16:00BFC Daugavpils01Riga FC 
06. apr.Vidzemes Olimpiskais centrs 18:00Valmiera Glass11FK Ventspils 
5. kārta
09. apr.Kauguru vidusskolas stadions 17:00FK Spartaks12FK Jelgava 
09. apr.Stadions "Daugava", rezerves laukums 19:00FK Liepāja21FK Metta 
10. apr.O/C "Ventspils" stadions 17:00FK Ventspils11BFC Daugavpils 
10. apr.Vidzemes Olimpiskais centrs 18:00Valmiera Glass02RFS 
6. kārta
14. apr.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 14:00FK Metta30FK Spartaks 
14. apr.RTU stadions 16:00Riga FC20FK Ventspils 
14. apr.Vidzemes Olimpiskais centrs 16:00Valmiera Glass10FK Liepāja 
15. apr.Stadions "Celtnieks" 18:00BFC Daugavpils01RFS 
7. kārta
19. apr.Kauguru vidusskolas stadions 14:00FK Spartaks20Valmiera Glass 
19. apr.Stadions "Daugava", rezerves laukums 16:00FK Liepāja23BFC Daugavpils 
19. apr.FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums 18:00FK Jelgava12FK Metta 
20. apr.RTU stadions 16:00RFS31Riga FC 
8. kārta
23. apr.Vidzemes Olimpiskais centrs 18:00Valmiera Glass00FK Jelgava 
23. apr.Stadions "Celtnieks" 18:00BFC Daugavpils41FK Spartaks 
24. apr.O/C "Ventspils" stadions 17:30FK Ventspils20RFS 
24. apr.RTU stadions 18:00Riga FC10FK Liepāja 
9. kārta
27. apr.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 14:00FK Metta14Valmiera Glass 
27. apr.FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums 16:00FK Jelgava10BFC Daugavpils 
28. apr.Kauguru vidusskolas stadions 14:00FK Spartaks04Riga FC 
28. apr.O/C "Ventspils" stadions17:10FK Ventspils11FK Liepāja 
10. kārta
03. mai.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 17:30FK Metta01BFC Daugavpils 
03. mai.RTU stadions18:45Riga FC11FK Jelgava 
04. mai.Kauguru vidusskolas stadions 16:00FK Spartaks43FK Ventspils 
04. mai.Stadions “Daugava”, Liepāja 18:00FK Liepāja00RFS 
11. kārta
07. mai.RTU stadions 18:00Riga FC21FK Metta 
07. mai.Stadions "Celtnieks" 18:00BFC Daugavpils10Valmiera Glass 
08. mai.RTU stadions 18:00RFS00FK Spartaks 
08. mai.O/C "Ventspils" stadions 18:00FK Ventspils11FK Jelgava 
12. kārta
12. mai.FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums 16:00FK Jelgava00RFS 
12. mai.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"17:10FK Spartaks10FK Liepāja 
12. mai.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 18:00FK Metta21FK Ventspils 
13. mai.Vidzemes Olimpiskais centrs 19:00Valmiera Glass10Riga FC 
13. kārta
17. mai.NSB "Arkādija" 18:00RFS22FK Metta 
17. mai.Stadions “Daugava”, Liepāja 19:00FK Liepāja10FK Jelgava 
18. mai.O/C "Ventspils" stadions18:10FK Ventspils22Valmiera Glass 
18. mai.Stadions "Celtnieks" 18:30BFC Daugavpils03Riga FC 
14. kārta
21. mai.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 18:30FK Metta12FK Liepāja 
21. mai.FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums 18:30FK Jelgava03FK Spartaks 
22. mai.Stadions "Celtnieks" 18:00BFC Daugavpils03FK Ventspils 
22. mai.NSB "Arkādija"19:45RFS01Valmiera Glass 
15. kārta
25. mai.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 16:00FK Spartaks10FK Metta 
26. mai.Stadions “Daugava”, Liepāja 15:00FK Liepāja10Valmiera Glass 
26. mai.O/C "Ventspils" stadions 17:00FK Ventspils10Riga FC 
27. mai.NSB "Arkādija" 19:00RFS32BFC Daugavpils 
16. kārta
31. mai.Vidzemes Olimpiskais centrs 18:00Valmiera Glass12FK Spartaks 
31. mai.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 19:30FK Metta21FK Jelgava 
01. jūn.Stadions "Celtnieks" 16:00BFC Daugavpils10FK Liepāja 
01. jūn.Skonto stadions 18:00Riga FC20RFS 
17. kārta
15. jūn.Zemgales OC 15:00FK Jelgava01Valmiera Glass 
15. jūn.NSB "Arkādija"16:10RFS41FK Ventspils 
15. jūn.Stadions “Daugava”, Liepāja 19:00FK Liepāja12Riga FC 
16. jūn.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 17:00FK Spartaks30BFC Daugavpils 
18. kārta
20. jūn.Stadions “Daugava”, Liepāja19:45FK Liepāja40FK Ventspils 
21. jūn.Stadions "Celtnieks" 18:00BFC Daugavpils02FK Jelgava 
21. jūn.Skonto stadions 19:00Riga FC61FK Spartaks 
21. jūn.Vidzemes Olimpiskais centrs 19:00Valmiera Glass02FK Metta 
19. kārta
25. jūn.O/C "Ventspils" stadions 18:00FK Ventspils22FK Spartaks 
25. jūn.NSB "Arkādija" 20:00RFS12FK Liepāja 
26. jūn.Stadions "Celtnieks"19:45BFC Daugavpils00FK Metta 
26. jūn.Skonto stadions 20:00Riga FC01FK Jelgava 
20. kārta
29. jūn.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 17:00FK Spartaks10RFS 
30. jūn.Vidzemes Olimpiskais centrs17:10Valmiera Glass11BFC Daugavpils 
30. jūn.Zemgales OC 19:00FK Jelgava12FK Ventspils 
30. jūn.Skonto stadions 19:00FK Metta04Riga FC 
21. kārta
04. jūl.Skonto stadions 19:00Riga FC00Valmiera Glass 
05. jūl.Stadions “Daugava”, Liepāja19:45FK Liepāja22FK Spartaks 
06. jūl.O/C "Ventspils" stadions 17:00FK Ventspils21FK Metta 
06. jūl.NSB "Arkādija" 19:00RFS20FK Jelgava 
22. kārta
20. jūl.Skonto stadions 18:00Riga FC40BFC Daugavpils 
21. jūl.Daugavas stadions 16:00FK Metta11RFS 
21. jūl.O/C "Ventspils" stadions 17:00FK Ventspils22Valmiera Glass 
21. jūl.Zemgales OC 18:30FK Jelgava00FK Liepāja 
23. kārta
27. jūl.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"18:10FK Spartaks12FK Jelgava 
28. jūl.O/C "Ventspils" stadions 17:00FK Ventspils30BFC Daugavpils 
28. jūl.Daugavas stadions 17:00FK Metta23FK Liepāja 
28. jūl.NSB "Arkādija" 19:00RFS10Valmiera Glass 
24. kārta
03. aug.Daugavas stadions 18:00FK Metta11FK Spartaks 
04. aug.Vidzemes Olimpiskais centrs 19:00Valmiera Glass21FK Liepāja 
05. aug.Stadions "Celtnieks" 18:00BFC Daugavpils01RFS 
18. sep.Skonto stadions 18:00Riga FC00FK Ventspils 
25. kārta
10. aug.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 16:00FK Spartaks30Valmiera Glass 
10. aug.Zemgales OC 18:00FK Jelgava10FK Metta 
11. aug.Stadions “Daugava”, Liepāja 17:00FK Liepāja12BFC Daugavpils 
11. aug.NSB "Arkādija" 19:00RFS12Riga FC 
26. kārta
17. aug.Vidzemes Olimpiskais centrs 16:00Valmiera Glass31FK Jelgava 
17. aug.Stadions "Celtnieks" 18:00BFC Daugavpils23FK Spartaks 
18. aug.O/C "Ventspils" stadions 17:00FK Ventspils30RFS 
18. aug.Skonto stadions 19:00Riga FC10FK Liepāja 
27. kārta
24. aug.Stadions “Daugava”, Liepāja 19:00FK Liepāja12FK Ventspils 
25. aug.Zemgales OC 16:00FK Jelgava22BFC Daugavpils 
25. aug.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 18:00FK Spartaks24Riga FC 
25. aug.Daugavas stadions 19:30FK Metta00Valmiera Glass 
28. kārta
30. aug.Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums 17:30FK Metta10BFC Daugavpils 
30. aug.Stadions “Daugava”, Liepāja 20:00FK Liepāja33RFS 
31. aug.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 16:00FK Spartaks01FK Ventspils 
23. okt.Zemgales OC 15:00FK Jelgava--Riga FC-
29. kārta
14. sep.O/C "Ventspils" stadions 14:00FK Ventspils11FK Jelgava 
14. sep.Stadions "Celtnieks" 16:00BFC Daugavpils22Valmiera Glass 
14. sep.Skonto stadions17:45Riga FC50FK Metta 
15. sep.NSB "Arkādija" 18:00RFS60FK Spartaks 
30. kārta
21. sep.Zemgales OC 14:00FK Jelgava11RFS 
21. sep.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 15:00FK Spartaks42FK Liepāja 
22. sep.Daugavas stadions 16:00FK Metta33FK Ventspils 
22. sep.Vidzemes Olimpiskais centrs 18:00Valmiera Glass01Riga FC 
31. kārta
29. sep.Vidzemes Olimpiskais centrs 16:00Valmiera Glass20FK Ventspils 
29. sep.Stadions “Daugava”, Liepāja 17:00FK Liepāja31FK Jelgava 
30. sep.Skonto stadions 18:00Riga FC20BFC Daugavpils 
30. sep.NSB "Arkādija" 19:00RFS61FK Metta 
32. kārta
05. okt.Stadions “Daugava”, Liepāja 14:00FK Liepāja21FK Metta 
05. okt.Zemgales OC 14:00FK Jelgava52FK Spartaks 
05. okt.Stadions "Celtnieks" 15:00BFC Daugavpils11FK Ventspils 
05. okt.Vidzemes Olimpiskais centrs16:15Valmiera Glass13RFS 
33. kārta
19. okt.O/C "Ventspils" stadions 14:00FK Ventspils21Riga FC 
19. okt.NSB "Arkādija" 16:00RFS20BFC Daugavpils 
20. okt.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 14:00FK Spartaks22FK Metta 
20. okt.Stadions “Daugava”, Liepāja 17:00FK Liepāja23Valmiera Glass 
34. kārta
27. okt.Vidzemes Olimpiskais centrs 14:00Valmiera Glass--FK Spartaks-
27. okt.Stadions "Celtnieks" 14:00BFC Daugavpils--FK Liepāja-
30. okt.Daugavas stadions 18:00FK Metta--FK Jelgava-
30. okt.Skonto stadions 19:00Riga FC--RFS-
35. kārta
03. nov.Zemgales OC 14:00FK Jelgava--Valmiera Glass-
03. nov.NSB "Arkādija" 14:00RFS--FK Ventspils-
03. nov.Stadions “Daugava”, Liepāja 14:00FK Liepāja--Riga FC-
03. nov.Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka" 14:00FK Spartaks--BFC Daugavpils-
36. kārta
09. nov.O/C "Ventspils" stadions 14:00FK Ventspils--FK Liepāja-
09. nov.Vidzemes Olimpiskais centrs 14:00Valmiera Glass--FK Metta-
09. nov.Stadions "Celtnieks" 14:00BFC Daugavpils--FK Jelgava-
09. nov.Skonto stadions 14:00Riga FC--FK Spartaks-