KALENDĀRS

1. kārta 
9. marts
13:00
FK JelgavaRiga FC
9. marts
15:00
BFC DaugavpilsFK Metta/Latvijas U.
10. marts
13:00
FK VentspilsSpartaks Jūrmala
10. marts
15:00
RFSFK Liepāja/Mogo
2. kārta 
15. marts
18:00
FK Metta/Latvijas U.Riga FC
16. marts
15:00
Spartaks JūrmalaRFS
16. marts
17:00
FK JelgavaFK Ventspils
17. marts
15:00
Valmiera Glass ViABFC Daugavpils
3. kārta 
30. marts
15:00
RFSFK Jelgava
30. marts
17:00
FK Liepāja/MogoSpartaks Jūrmala
31. marts
14:00
Riga FCValmiera Glass ViA
31. marts
16:00
FK VentspilsFK Metta/Latvijas U.
4. kārta 
5. aprīlis
19:00
FK JelgavaFK Liepāja/Mogo
5. aprīlis
19:00
FK Metta/Latvijas U.RFS
6. aprīlis
16:00
BFC DaugavpilsRiga FC
6. aprīlis
18:00
Valmiera Glass ViAFK Ventspils
5. kārta 
9. aprīlis
17:00
Spartaks JūrmalaFK Jelgava
9. aprīlis
19:00
FK Liepāja/MogoFK Metta/Latvijas U.
10. aprīlis
17:00
FK VentspilsBFC Daugavpils
10. aprīlis
18:00
Valmiera Glass ViARFS
6. kārta 
14. aprīlis
14:00
FK Metta/Latvijas U.Spartaks Jūrmala
14. aprīlis
16:00
Riga FCFK Ventspils
14. aprīlis
18:00
Valmiera Glass ViAFK Liepāja/Mogo
15. aprīlis
18:00
BFC DaugavpilsRFS
7. kārta 
19. aprīlis
14:00
Spartaks JūrmalaValmiera Glass ViA
19. aprīlis
16:00
FK Liepāja/MogoBFC Daugavpils
19. aprīlis
18:00
FK JelgavaFK Metta/Latvijas U.
20. aprīlis
16:00
RFSRiga FC
8. kārta 
23. aprīlis
18:00
Valmiera Glass ViAFK Jelgava
23. aprīlis
18:00
BFC DaugavpilsSpartaks Jūrmala
24. aprīlis
17:30
FK VentspilsRFS
24. aprīlis
18:00
Riga FCFK Liepāja/Mogo
9. kārta 
27. aprīlis
14:00
FK Metta/Latvijas U.Valmiera Glass ViA
27. aprīlis
16:00
FK JelgavaBFC Daugavpils
28. aprīlis
14:00
Spartaks JūrmalaRiga FC
28. aprīlis
16:00
FK Liepāja/MogoFK Ventspils
10. kārta 
3. maijs
17:30
FK Metta/Latvijas U.BFC Daugavpils
3. maijs
19:30
Riga FCFK Jelgava
4. maijs
16:00
Spartaks JūrmalaFK Ventspils
4. maijs
18:00
FK Liepāja/MogoRFS
11. kārta 
7. maijs
18:00
Riga FCFK Metta/Latvijas U.
7. maijs
18:00
BFC DaugavpilsValmiera Glass ViA
8. maijs
18:00
RFSSpartaks Jūrmala
8. maijs
18:00
FK VentspilsFK Jelgava
12. kārta 
12. maijs
14:00
Spartaks JūrmalaFK Liepāja/Mogo
12. maijs
16:00
FK JelgavaRFS
12. maijs
18:00
FK Metta/Latvijas U.FK Ventspils
13. maijs
19:00
Valmiera Glass ViARiga FC
13. kārta 
17. maijs
18:00
RFSFK Metta/Latvijas U.
17. maijs
19:00
FK Liepāja/MogoFK Jelgava
18. maijs
16:00
FK VentspilsValmiera Glass ViA
18. maijs
18:00
Riga FCBFC Daugavpils
14. kārta 
21. maijs
18:30
FK Metta/Latvijas U.FK Liepāja/Mogo
21. maijs
18:30
FK JelgavaSpartaks Jūrmala
22. maijs
18:00
BFC DaugavpilsFK Ventspils
22. maijs
19:00
RFSValmiera Glass ViA
15. kārta 
25. maijs
16:00
Spartaks JūrmalaFK Metta/Latvijas U.
26. maijs
15:00
FK Liepāja/MogoValmiera Glass ViA
26. maijs
17:00
FK VentspilsRiga FC
27. maijs
19:00
RFSBFC Daugavpils
16. kārta 
21. maijs
19:30
FK Metta/Latvijas U.FK Jelgava
31. maijs
18:00
Valmiera Glass ViASpartaks Jūrmala
1. jūnijs
16:00
BFC DaugavpilsFK Liepāja/Mogo
1. jūnijs
18:00
Riga FCRFS
17. kārta 
15. jūnijs
15:00
FK JelgavaValmiera Glass ViA
15. jūnijs
17:00
RFSFK Ventspils
15. jūnijs
19:00
FK Liepāja/MogoRiga FC
16. jūnijs
17:00
Spartaks JūrmalaBFC Daugavpils
18. kārta 
20. jūnijs
18:00
FK VentspilsFK Liepāja/Mogo
21. jūnijs
18:00
BFC DaugavpilsFK Jelgava
21. jūnijs
19:00
Riga FCSpartaks Jūrmala
21. jūnijs
19:00
Valmiera Glass ViAFK Metta/Latvijas U.
19. kārta 
25. jūnijs
18:00
FK VentspilsSpartaks Jūrmala
25. jūnijs
20:00
RFSFK Liepāja/Mogo
26. jūnijs
18:00
BFC DaugavpilsFK Metta/Latvijas U.
26. jūnijs
20:00
Riga FCFK Jelgava
20. kārta 
29. jūnijs
17:00
Spartaks JūrmalaRFS
30. jūnijs
15:00
FK Metta/Latvijas U.Riga FC
30. jūnijs
17:00
Valmiera Glass ViABFC Daugavpils
30. jūnijs
19:00
FK JelgavaFK Ventspils
21. kārta 
4. jūlijs
19:00
Riga FCValmiera Glass ViA
5. jūlijs
19:00
FK Liepāja/MogoSpartaks Jūrmala
6. jūlijs
17:00
FK VentspilsFK Metta/Latvijas U.
6. jūlijs
19:00
RFSFK Jelgava
22. kārta 
20. jūlijs
18:00
BFC DaugavpilsRiga FC
21. jūlijs
16:00
FK Metta/Latvijas U.RFS
21. jūlijs
17:00
Valmiera Glass ViAFK Ventspils
21. jūlijs
18:00
FK JelgavaFK Liepāja/Mogo
23. kārta 
27. jūlijs
18:00
Spartaks JūrmalaFK Jelgava
28. jūlijs
17:00
FK VentspilsBFC Daugavpils
28. jūlijs
17:00
FK Metta/Latvijas U.FK Liepāja/Mogo
28. jūlijs
19:00
RFSValmiera Glass ViA
24. kārta 
3. augusts
18:00
FK Metta/Latvijas U.Spartaks Jūrmala
4. augusts
17:00
Valmiera Glass ViAFK Liepāja/Mogo
4. augusts
19:00
Riga FCFK Ventspils
5. augusts
18:00
BFC DaugavpilsRFS
25. kārta 
10. augusts
16:00
Spartaks JūrmalaValmiera Glass ViA
10. augusts
18:00
FK JelgavaFK Metta/Latvijas U.
11. augusts
17:00
FK Liepāja/MogoBFC Daugavpils
11. augusts
19:00
RFSRiga FC
26. kārta 
17. augusts
16:00
Valmiera Glass ViAFK Jelgava
17. augusts
18:00
BFC DaugavpilsSpartaks Jūrmala
18. augusts
17:00
FK VentspilsRFS
18. augusts
19:00
Riga FCFK Liepāja/Mogo
27. kārta 
24. augusts
17:00
FK Metta/Latvijas U.Valmiera Glass ViA
24. augusts
19:00
FK Liepāja/MogoFK Ventspils
25. augusts
16:00
FK JelgavaBFC Daugavpils
25. augusts
18:00
Spartaks JūrmalaRiga FC
28. kārta 
30. augusts
17:30
FK Metta/Latvijas U.BFC Daugavpils
30. augusts
19:00
FK Liepāja/MogoRFS
31. augusts
16:00
Spartaks JūrmalaFK Ventspils
31. augusts
18:00
FK JelgavaRiga FC
29. kārta 
14. septembris
16:00
BFC DaugavpilsValmiera Glass ViA
14. septembris
18:00
Riga FCFK Metta/Latvijas U.
15. septembris
16:00
FK VentspilsFK Jelgava
15. septembris
18:00
RFSSpartaks Jūrmala
30. kārta 
21. septembris
14:00
FK JelgavaRFS
21. septembris
15:00
Spartaks JūrmalaFK Liepāja/Mogo
22. septembris
14:00
FK Metta/Latvijas U.FK Ventspils
22. septembris
16:00
Valmiera Glass ViARiga FC
31. kārta
29. septembris
15:00
FK VentspilsValmiera Glass ViA
29. septembris
17:00
FK Liepāja/MogoFK Jelgava
29. septembris
19:00
RFSFK Metta/Latvijas U.
30. septembris
18:00
Riga FCBFC Daugavpils
32. kārta 
4. oktobris
19:00
FK Liepāja/MogoFK Metta/Latvijas U.
5. oktobris
14:00
FK JelgavaSpartaks Jūrmala
5. oktobris
15:00
BFC DaugavpilsFK Ventspils
5. oktobris
16:00
Valmiera Glass ViARFS
33. kārta 
19. oktobris
14:00
FK VentspilsRiga FC
19. oktobris
16:00
RFSBFC Daugavpils
20. oktobris
14:00
Spartaks JūrmalaFK Metta/Latvijas U.
20. oktobris
17:00
FK Liepāja/MogoValmiera Glass ViA
34. kārta 
27. oktobris
14:00
Valmiera Glass ViASpartaks Jūrmala
27. oktobris
14:00
FK Metta/Latvijas U.FK Jelgava
27. oktobris
14:00
BFC DaugavpilsFK Liepāja/Mogo
27. oktobris
16:00
Riga FCRFS
35. kārta 
3. novembris
14:00
FK JelgavaValmiera Glass ViA
3. novembris
14:00
RFSFK Ventspils
3. novembris
14:00
FK Liepāja/MogoRiga FC
3. novembris
14:00
Spartaks JūrmalaBFC Daugavpils
36. kārta 
9. novembris
14:00
FK VentspilsFK Liepāja/Mogo
9. novembris
14:00
Valmiera Glass ViAFK Metta/Latvijas U.
9. novembris
14:00
BFC DaugavpilsFK Jelgava
9. novembris
14:00
Riga FCSpartaks Jūrmala

OPTIBET Virslīga 2019 tabula

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta/Latvijas U.00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Ventspils00000000
7RFS00000000
8Riga FC00000000
9Valmiera Glass ViA00000000

Instagram fotogrāfijas

Twitter ieraksti

Virslīgas 2018 vārtu guvēju tops

VietaSpēlētājsVārti
1.Darko Lemajičs (RIG)15
2.Maksims Marusičs (RFS)14
3.Aleksejs Višņakovs (SPA)13
3.Tosins Ajeguns (VEN)13
3.Adeleke Akinjemi (VEN)13
6.Ģirts Karlsons (LIE)10
7.Jānis Ikaunieks (LIE)9
8.Tamirlans Džamalutdinovs (MET)7
8.Roberts Uldriķis (RFS)7
10.J. Kobzars (SPA)/R. Savaļnieks (RFS)6

 

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.