/Visvairāk vārtu Latvijas futbola čempionātā

Visvairāk vārtu Latvijas futbola čempionātā

Piedāvājam Latvijas futbola virslīgas statistiku no avota: Wikipedia

Latvijas futbola čempionāta visu laiku labākie vārtu guvēji.

SpēlētājsVārtiSpēlesVidēji spēlēTagadējais klubs
1.Mihails Miholaps2102860,73Dinamo
2.Vīts Rimkus1763560,49LDz Cargo/DFA
3.Viktors Dobrecovs1693250,52
4.Ģirts Karlsons1563220,48
5.Kristaps Grebis1333410,39
6.Gatis Kalniņš1074070,26Valmiera Glass/ViA
7.Aleksandrs Katasonovs (RUS)1051700,61
8.Jurģis Kalns833270,25
9.Vitālijs Astafjevs792520,31
10.Vladimirs Babičevs762150,35
11.Dāvids Čaladze (GEO)74910,81
12.Aleksandrs Jeļisejevs731490,48
13. Jurijs Molotkovs711950,36
14.Vladimirs Koļesņičenko702560,27
15.Vladimirs Žavoronkovs693110,22
16.Oļegs Malašenoks682610,26
17.Aleksejs Višņakovs683070,22
18.Andrejs Butriks672100,31
19.Jurijs Žigajevs653160,20
20.Artūrs Karašausks591360,43RFS
21.Marians Pahars591380,42
22.Vladislavs Kozlovs592200,26Liepāja
23.Modris Zujevs571940,29
24.Mihails Zemļinskis572520,22
25.Genādijs Soloņicins573510,16
26.Jurijs Karašausks561790,31
27.Valērijs Afanasjevs543700,14Daugavpils/Progress
28.Pāvels Riževskis (BLR)532480,21LDz Cargo/DFA
29.Jevgēņijs Landirevs (RUS)521030,50
30.Māris Verpakovskis521390,37