/Zjuzinam, iespējams, atkal nopietna trauma

Zjuzinam, iespējams, atkal nopietna trauma

Artūrs Zjuzins tikai pavisam nesen sāka gūt nopietnu spēļu praksi pēc smaga savainojuma ilgstošas ārstēšanas, bet 4. maija spēlē Liepājā viens no izlases potenciālajiem līderiem atkal iedzīvojās traumā, kas varētu būt smaga.

Zjuzins kā “Rigas” futbolists savainojuma dēļ izlaida visu 2018. gada sezonu, kā arī lielāko daļu 2017. gada čempionāta. Pirms 2019. gada sezonas pussargs kļuva par “RFS” futbolistu, atguvās no savainojuma un spēlēja regulāri, lai arī vēl ne pārāk daudz. Futbolists “RFS” labā guva 2 uzvaras vārtus, kas palīdzēja tikt pie 4 punktiem mačos ar “Spartaku” (3:2) un “Daugavpili” (1:0).

Arī Liepājā 4. maijā Artūrs devās laukumā ar domu pēdējās minūtēs palīdzēt komandai izraut uzvaru, kas ir viens no rīdzinieku šīs sezonas trumpjiem. Taču spēle viņam pēc neveiksmīgi izpildīta centrējuma “Liepājas” soda laukumā 89. minūtē beidzās priekšlaikus, bet uz ģērbtuvēm Zjuzins spēja doties tikai ar komandas biedru palīdzību. Mačs noslēdzās 0:0, kas bija “Liepājas” otrais neizšķirts pēc kārtas un “RFS” otrā neuzvarētā spēle pēc kārtas.

“RFS” galvenais treneris Valds Dambrausks pēc mača sava futbolista konkrētu diagnozi, protams, nezināja, bet prognozēja, ka runa varētu būt par Ahilleja cīpslas savainojumu.