//Zjuzins novērš “RFS” klupienu (video)

Zjuzins novērš “RFS” klupienu (video)

Sestdien, 16. martā virslīgas otrās kārtas spēlē Artūrs Zjuzins kompensācijas laika 4. minūtē izrāva “RFS” uzvaru ar 3:2 pret Jūrmalas “Spartaku”.

Skolēni Kauguros jau 6. minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0, taču gaidītās sagrāves vietā rīdzinieki knapi izvilka uzvaru. Jūrmalnieki vienu golu atspēlēja jau otrā puslaika vidū, bet otrajā puslaikā, lai arī “RFS” atsevišķos mača brīžos piederēja iespaidīgs pārsvars. Tikpat iespaidīgs, kā šīs komandas vairāku spēlētāju auguma parametri. Rīdzinieki daudz un bīstami centrēja sāncenšu soda laukumā, taču šāds spiediens sākotnēji labumu nedeva. Tieši pretēji  “Spartaks” aizskrēja pretuzbrukumā un 74. minūtē panāca 1:1.

Tomēr kompensācijas laikā viss nostājās savās vietās – pēc “RFS” kārtējā centrējuma “Spartaka” vārtu priekšā iznira Artūrs Zjuzins, kurš izrāva savai komandai otro uzvaru divās spēlēs.

“Spartaks” – “RFS” 2:3 (1:2)
Vārti: Belakovičs (20.), Enins (74.) – Jagodinskis (2.), Bērenfelds (6., savos vārtos), Zjuzins (90.+4.)